Tato stránka bude sloužit jako úložiště aktuálních postřehů či nápadů. 

2.1.2024

Vážení přátelé,

 

je tomu již více než rok, co s kolegyní Renatou plně spolupracujeme a snažíme se naše klienty dávat do pořádku.

 

Chtěl bych touto cestou poděkovat v první řadě právě kolegyni, která má se mnou neskutečnou trpělivost a je neustále ochotná se učit další a další věci, testovat věci, které zdánlivě nedávají smysl, naslouchat mým teoriím, které později potvrzujeme anebo vyvracíme... a samozřejmě si ověřovat teorie vlastní. Někdy napůl z legrace říkáme, že máme takové amatérské vědecké výzkumné pracoviště.

Ovšem je třeba přiznat, že i když některé teorie neprojdou naší sítí testů jako pravdivé a opodstatněné, dost často se nám stává, že souvislosti najdeme a máme tak přehled o tom, co a jak se v těle děje. A to je opravdu zásadní při léčbě našich klientů… Ano klientů, jak mne kdysi správně poučil pan Hrabica…  nemáte pacienty, ale klienty :-)

 A právě našim klientům patří další poděkování. Za jejich důvěru, kterou v nás vkládají a za to, jak zodpovědně dodržují doporučené postupy. Úspěšnost léčby jejich potíží je díky tomu poměrně značná. Děkuji jim i za to, že naslouchají našim sáhodlouhým výkladům souvislostí, co že se jim to v těle děje, a proč doporučujeme nebo naopak nedoporučujeme to či ono. Věřte, že nic nás netěší tolik jako to, když vidíme výsledky a váš úsměv na tváři. Poděkování si rozhodně zaslouží i vaše ochota poskytovat nám zpětné vazby z průběhu léčby. Důležité pro nás je i to, že nás necháváte testovat i to, co přímo nesouvisí s vaším problémem, ale nám poskytuje neocenitelné informace pro pomoc dalším.

A v neposlední řadě děkuji lékařům, kteří jsou ochotní s námi spolupracovat a poskytovat nám informace, které nám velmi často pomáhají v našich teoriích a nových postupech, ať už testování nebo léčby.

Zde bych se rád ještě vyjádřil k jednomu aktuálnímu tématu. Je hodně lidí, kteří jsou "naštvaní" na lékaře právě proto, že nehledají souvislosti a nebo odmítají "alternativu". Přátelé... ono je to dost často trochu jinak :-) Nevím, jestli je to tím, že potkáváme tak fajn lidi... ale i rozhovory s dalšími jsem dospěl k těmto závěrům:

1. Je zde dost lékařů, kteří nejsou spokojeni s tím, jakým směrem se ubírá naše zdravotnictví a velmi rádi by měli více informací o souvislostech mezi nemocemi a nebrání se rozumné "alternativě". Problém je, že nemají kvalitní zdroje informací. A to se nelze divit, že kvalitní zdroje vyžadují. Jde přece o životy. Tady není prostor pro nějaké nebezpečné hrátky.

2. Pokud vám lékař neschvaluje všechny "alternativní" postupy..., nedivte se. Jak mi řekla jedna lékařka... když pacient odmítne léčbu v jeho život ohrožujícím stavu a dá se na alternativu, a ona jej po pár týdnech vyřadí z evidence, protože pacient "to nezvládl", pak se nelze divit jisté opatrnosti. Osobně dávám přednost rozumné konzultaci :-) Divili byste se, kolik lékařů je přístupno kupříkladu léčbě bylinami, když vidí, že je to rozumné a ve prospěch pacienta. Ale věřte mi, že přespříliš nadšení (opravdu přespřílišné) k alternativě nebudí důvěru ani ve mně. Ono totiž když přijde na akutní záležitosti jako je třeba zánět slepého střeva nebo nedomykavost chlopně... taky vás k lékaři pošleme :-) 

3. Někteří lékaři sami rádi doporučí místo prášků nějakou alternativu... kupříkladu bylinky. A víte co se jim stává? Lidé chtějí prášky!!! Ano, je to tak. Protože lupnout si prášek je prostě jednoduché. Oproti vaření čajů a mazáním se čímsi. A to je příklad z praxe. 

4. Každý lékař, který se příliš okatě vydá na cestu alternativy, se stává terčem pro své ortodoxní kolegy a to není něco, co byste chtěli podstupovat. Prosím uvědomte si tyto body a buďte k lékařům vstřícní a upřímní... Věřím, že i oni budou k vám :-) 

5. Rozhodující má být výsledek! :-) 

 

Děkuji vám všem, že jste dočetli až sem a přeji vám krásné dny a pohodový nový rok :-) 

Pavel V.

 

 

 

 

4.1.2023

 Vážení přátelé,

 minule jsem Vám zlehka popsal něco o spolupráci. Nicméně po několika měsících máme konečně ujasněné postupy a především výsledky našich postupů. A je tedy na čase Vám předat informace, které jsme se za těch pár měsíců vcelku perné činnosti zjistili. Ne pro to, abychom se chlubili :-D . Ale proto, abyste věděli, co Vám můžeme nabídnout. 

  Spolupráce s kolegyní, která pracuje s přístojem BICOM, nám velmi usnadnila diagnostiky. Nicméně také nám pomáhá eliminovat některé příčiny potíží a také stanovit nejefektivnější postup léčby. 

 Jaký je postup? 

1) Zavoláte paní Búzkové a objednáte si termín. tel: 605 260 496

2) Ve stanoveném čase se dostavíte na její provozovnu v Pozlovicích (kousíček za Luhačovicemi)

3) Popíšete, s jakými potížemi se potýkáte

4) Provedeme komplexní diagnostiku Vašeho stavu. Ta se sestává z kontroly a následné eliminace zatížení organismu těžkými kovy, chemickou zátěží.  V další fázi kontrolujeme parazity, bakterie, viry, plísně. A současně hledáme nejvhodnější a přitom pokud možno nejsnazší postup léčby. 

5) Vyhodnotíme výsledky. Kontrolujeme hladiny vitamínů a minerálů v těle. 

6) Stanovíme postup léčby a samozřejmě Vás informujeme o všech okolnostech a souvislostech. 

7) Dostanete prostředky pro léčbu a domluvíme si termín kontroly.

 Kolik času to zabere? Dle individuálních potřeb klienta 1 až 1,5 hod. 

 Další kontrola je většinou po 3 týdnech. Tedy po první fázi léčby, při které eliminujeme v těle parazity a bakterie. V další fázi vetšinou dachází k eliminaci virové zátěže a plísní - cca 10 týdnů. Při třetí kontrole doladíme detaily dle individuálních potřeb klienta. 

Co je třeba od Vás? Již na první konzultaci si s sebou vezmněte veškeré léky a doplňky stravy, které užíváte nebo máte v úmyslu užívat. 

Co jsme se naučili? Krom spousty souvislostí a postupným zjednodušováním postupů léčby a přitom zvýšením efektivity také:

 Již zmíněné kontroly a eliminace těžkých kovů, dohledávání zdánlivě nesouvisejících spojitostí (kupříkladu každé povolání s sebou nese určité riziko zátěže těžkými kovy v určitém směru).

Na co jsme přišli zajímavého? Třeba, že léčba ADHD je nejen možná, ale i v podstatě velmi snadná. Tady bychom ovšem uvítali mnohem větší vzorek klientů s touto diagnozou :-). Léčba samotná je rychlá, bezbolestná a trvalého rázu. Pokud tedy chcete podobný problém řešit, budeme jen rádi. 

 Co nám dalo zabrat: Najít efektivní postup léčby EBV. Tento virus byl bohužel aktivován Covidem a je ho mezi lidmi velký nárůst. Za čím stojí? Chronický únavový syndrom, hučení v uších, problémy s játry, mozková mlha atd atd. Nicméně... po týdnech a měsících "hraní si", se nám to opravdu povedlo. 

 Naším hnacím motorem je vyléčit (nikoliv jen léčit)

 Přeji vám krásné dny. Pavel V 

 

 

21.9.2022

    Vážení přátelé, někdy kolem března tohoto roku jsem rozvinul spolupráci s lidmi z "oboru". Navázali jsme spolupráci i s lékaři. Proč? Protože víc hlav víc ví :-) Mnoho klientů se potýká s tzv. pocovidovými příznaky. Ovšem z naších zjištění vyplývá, že těch není až tolik. Větší problém je obrovský nárůst herpetických virů mezi obyvatelstvem, a tak je mnoho zdravotních potíží připisováno předchozí pandemii. Naše pátrání a testování v tomto směru však přineslo zajímavé výsledky a za to bych rád poděkoval všem, kdo s námi spolupracovali a stále spolupracují... ať už lékařům, kolegům, klientům. Jen díky takovéto vzájemné pomoci a sdílení informací se nám povedlo odhalit dosud neznámé příčiny, a co víc... zřejmě i najít cestu léčby. 

(Abyste rozuměli... On není virus jako virus, a právě herpetických virů je opravdu mnoho. Některé z nich s sebou bohužel nesou časovanou bombu a vyžadují velmi specifický přístup v diagnostice i léčbě.)

 

 Děkuji všem a věřím, že brzy budeme sklízet plody této spolupráce v podobě zdraví klientů. Pavel V 

 

9.2.2022

    Kniha se prodává a já děkuji všem, kteří se mi ozvali, že se jim kniha líbí :-) Připravuji druhou, ale jak víme, je to běh na dlouhou trať. Stále přijímám nové klienty. Přeji vám krásné dny. Pavel V :-)

 

13.1.2022

 Tak se to stalo... díky nakl. Vodnář je kniha na pultech :-)

 

18.12.2021

 Takže přátelé :-), kniha vyjde 4.1.2022  z nakladatelství Vodnář. Tímto děkuji panu Kvasničkovi za jeho vstřícnost a pomoc. Přeji vám krásné dny a klidné a příjemně strávené svátky. Pavel 

 

 

13.4.2021

OD KVĚTNA PŘIJÍMÁM NOVÉ KLIENTY! :-) 

Pavel V.

 

_________________________________________________________

6.4.2021

 

Krásné dny vám všem. Po měsících co jsme byli různě omezováni, nastal čas se zase trochu uvolnit :-). Nevím jak vy, ale já v tom čase vytvořil nové tinktury. Jak na Covid a s tím související potíže, tak třeba proti migrénám a bolestem hlavy. Jsem moc rád za všechny, kteří se dobrovolně podíleli na testování :-DDD. Výsledky jsou velmi velmi dobré. Více info na dotaz. Chystám i další změny, a to včetně přijímání klientů. Budu vás informovat a vy užívejte slunce :-) 

Pavel V

 

14.2.2021

 

 No a je to tu... přípravy na knize jsou v rukách nakladatele. A jak to vypadá... kniha by mohla do dvou měsíců být k dostání na trhu :-). Další informace dodám, jakmile budou k dispozici. :-)))

 

 

2.4.2020

 

 tak už to berem dost vážně...takže??  :-D : 

 

 

www.youtube.com/watch?v=9iHM73TZ97M

 

 

www.youtube.com/watch?v=CDnXCPt9Njw&list=RD9iHM73TZ97M&index=2

 

 

Bavte se a držte se :-). 

 

Pavel V

 

31.3.2020

 

 Takže ještě jednou trochu jinak: www.youtube.com/watch?v=oZNpRCamUGk&feature=youtu.be

 

Prosím rozešlete známým i lékařům. Čím více bude uživatelů, tím více pomůžete chránit ty, které teď potřebujeme nejvíc. Pavel V

 

A ještě...k OČR potřebujete tento dokument: eportal.cssz.cz/documents/10593/2010767/VPDUVZ.pdf

 

 

 

 

28.3.2020

 

Tak tinktury vyrobeny a rozděleny mezi obec, firmy a nemocnice a další potřebné. Kolegyně šije roušky a provádí distribuci. Momentálně nakládám další a další lahve s bylinami a testuji další byliny které slibují účinnost na aktuální problémeček :-D. Každý dělejme, co umíme a čím opravdu pomůžeme. 

 

 A něco pro vás: youtu.be/gQg2puaHhuk

 

A něco o OČR od kolegyně:  Ošetřování člena rodiny.docx (14278)

 

 

25.3.2020

 

Doporučuji ke shlédnutí. Přežijte prvních deset minut a pak už se lecos zajímavého dozvíte k aktuální situaci :-).

 

 

www.youtube.com/watch?v=k7axA-06sqk

 

 

 

18.3.2020

 

 Podle posledních a aktuálních zjištění nejlépe na Koronavirus zabírají

 

 

Kouzelné kapky a ještě lépe Průduškové. Účinek je od 70% do 85%. 

 

 

Což je opravdu pěkné. Z těchto výsledků vyplývá, že pokud kapky nemáte k

 

 

 dispozici stačí vám ekvivalent čaje ve složení: šalvěj,

 

 

 jitrocel,mateřídouška,černý bez květ. Dobře by měl zabírat i Acylpyrin. 

 

 

Přeji vám krásné slunečné dny. Pavel V 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.1.2020

 

 doporučuji knihu: www.zbozi.cz/vyrobek/bdelost-anthony-de-mello/

 

A ještě jednu maličkost. Kdo z vás se jen trochu zajímal o bylinky jistě slyšel o Marii Treben a švédských kapkách. Trochu mi trvalo než jsem zjistil, že plnohodnotné švédské kapky se vyrábí v německu. U nás jde o kopie které neodpovídají původnímu složení. Detaily nebudu rozepisovat. Prostě originál najdete a objednáte zde: www.ihrlich.de/shop/maria-treben/bitterer-schwedentropfen

 

 Mají sklad na slovensku tak se nedivte, že vám německé kapky přijdou z SK :-D. Krásné dny. Pavel V

 

 

4.1.2020

 

 Přeji vám krásné lednové dny v roce 2020. 

 

 Dovolím so doporučit knihu: Anthony de Mello sj - Bdělost

 

 Kniha je dost rázně podaná což ne každému může vyhovovat. Mě se líbí velice :-). Přeji příjemné počtení. 

 

 Pavel V

 

 

24.112019

 

 Krásné dny vám všem,

 

 tak kniha je u třetího nakladatele. Zdá se, že lépe se nabízí kuchařky než knihy o práci na sobě :-). Tedy netuším kdy a jestli vůbec kniha vyjde.

 Bylinek už teď moc nenasbíráte, ale než zamrzne dá se ještě najít kostival.

 Dovoluji si oznámit založení firmy... její webovou adresu a náplň vám sdělím po novém roce až bude připravený web.

 

 Přeji vám krásné dny. Pavel V

 

20.6.2019

 

 Přeji vám krásné dny přátelé :-). Tak popořadě... je tu termín vhodný ke sběru třezalky. Nezapomeňte, že se nesbírá za sluníčka.

 Knihu návštěv útok poznamenal natolik, že jsem se rozhodl ji vymazat komplet. Na neustálé mazání reklam prostě nechci věnovat čas a energii.

 

 Kniha prochází recenzemi blízkých abych ji případně upravil do podoby vám nejvstřebatelnější :-). Takže ještě pár dní a pak ji pošlu nakladateli. Nooo a pak se uvidí :-D :-D

 

 Přeji vám krásné letní dny a užijte si dovolené.

 

 Po púrázdninách opět spustíme besedy. Ovšem tentokráte i pro širokou veřejnost ve spolupráci s obcí Železné pro všechny kdo budou mít chuť se zůčastnit.

 

 Tak zatím AHOJ :-)

 

 

 

25.5.2019

 

 Omlouvám se za knihu návštěv...stránky se staly terčem útoku někoho díky němuž zmizela většina příspěvků. Tedy jsem

 

nucen opět zablokovat přidávání příspěvků. Pokud mi tedy něco chcete sdělit...prosím přes mail. Děkuji. Pavel V

 

 

23.5.2019

 

 Vážení přátelé, dovoluji si vám oznámit, že kniha je více méně po stránce textu připravena. Ještě nějaké

 

obrázky, obal a detaily a budu hledat jak a kde ji vydat. Najdete v ní jak články z webu uspořádané pěkně za

 

sebou aby navazovaly, tak články nové. Chybět nebudou ani doplňující informace k čištění. A recepty aby jste

 

měli možnost mít doma vlastní alternativní lékárničku :-). O dalším postupu a případném datu vydání budu

 

informovat. Zároveň prosím o vyplnění nové ankety.

 

Přejí vám krásné dny. Pavel V

 

 

29.4.2019

 

 Tak tu máme Jaro...hurá na medvědí česnek. A už jsem i šeřík naložil. Další beseda bude 18.5.2019 v 15.00

na OU Železné :-).

 

 

 

25.3.2019

 

 Tak do prázdnin zbývají 3 besedy. Termín na dubnovou je: 27.4. v 15.00 na OU Železné. Bude mi ctí :-).

 

Krásné dny.

 

 

20.2.2019

 

 Zdravím vás :-). Tak máme za sebou únorovou besedu a téma na březen 16.3. je již díky správným dotazům

 

zůčastněných dané :-D. Jo a nezapomeňte vzít něco dobrého...třebá křupky nebo tak něco :-D. No a já jdu

 

dávat dohromady témata a články ať se té knihy jednou dočkáte :-). Pěkné dny. Pavel V

 

 

 

 

13.1.2019

 

 Dobrý den vám všem. Proběhla další beseda a já všem děkuji za plodnou účast :-). Příští beseda bude 16.2. jako vždy v sobotu v 15.00 na OÚ Železné. Přeji vám všem krásné dny. Pavel V

 

 

2.1.2019

 

 Vážení přátelé, do nového roku vám přeji radost v srdcích. Ať víte co chcete a svých cílů dosahujete. Ať jsou vaše srdce otevřená a naplněná láskou a radostí z bytí. Ať je vaše mysl čistá a aby se vám čím dál více dařilo žít v přítomnosti a v souladu se svým svědomím. Zdraví pak přijde samo. :-) Odpouštějte a buďte hodní na sebe. Bůh vám žehnej.

 

Pavel V

 

21.12.2018

 

 Zdravím vás :-).

 

 Děkuji všem účastníkům za účast na besedě které se zůčastnili účastně. :-D Jelikož teď budete mít dost co dělat aby jste Ježíškovi psali dopisy a pak to za něj obstarali....další beseda bude v sobotu 12.1. 2019. Opět na OÚ Železné. Opět v 15.00 :-). Těším se na vás. Téma už mám více méně v hlavě...tak snad mi nevypadne :-D. Krásné dny vám všem :-)

Pavel V

 

28.10.2018

 

Přeji vám krásné dny:-). Beseda byla moc fajn a já děkuji všem kteří měli to odhodlání a trpělivost mě 3 hodiny poslouchat a spolupracovat :-). Dle domluvy další besedu stanovuji na 17. 11. v 15.00 na OU v železném. O účasti mne  prosím informujte předem :-). Děkuji. Ať se vám daří :-)

 

Pavel V

 

 

19.10.2018

 

 Oznamuji, že s okamžitou platností ukončuji osobní konzultace a stejně tak poradenství jinými formami. Kapky budu dělat dál. Besedy zůstávají. Klienti kteří jsou ještě v řešení samozřejmě doladíme. Veškeré své znalosti a vědomosti vám postupně co nejdřív přidám na web. Děkuji za pochopení.

 

 

25.9.2018

 

 Přeji vám krásný den, článek o zrcadlech je konečně na webu tak jak má být a to díky podpoře webnode. Beseda

proběhla a já děkuji všem účastníkům za aktivní účast :-). Termín příští besedy bude 27.10.2018 v 15.00 opět na OÚ Železné. Pokud jste se besedy nezůčastnili a máte o ni zájem...přihlaste se. Stačí mi napsat krátký mail :-). Netřeba se bát, že by jste něčemu nerozuměli...od toho právě besedy jsou :-).

 No a nově mám vyrobené žaludeční kapky. Teprve budu testovat jejich účinky tak prosím o trpělivost :-).

 

 Krásné dny vám všem. Pavel V

 

20.9.2018

 

Pro Besedníky.... sraz bude buď u mne nebo ještě lépe před obecním úředem. T.j. obchodem. Když pojedete od Tišnova a vjedete do        Železného...přejedete mostek a po cca 50 metrech vpravo je parkoviště před obchodem. Beseda bude probíhat na OÚ  který je nad obchodem. Čas zůstává stejný. Těším se na vás :-).

 

Pavel V

 

 

 

19.9.2018

 

 Zdravííííím :-D ,

 

 to jsou časy což? Tak jsem vám přidal jeden článek o zrcadlech do složky : energie všelijak.  www.lecenimkuzdravi.cz/energie-vselijak/zrcadla/

 

Tak přeji příjemné počtení. Jinak beseda platí jak je psáno .  Krásné dny :-)

 

 Pavel V

 

 

2.9.2018

 

Pozvánka na malou besedu o cestě ke svému štěstí

 

Vzhledem k tomu, že je dost z vás, kdo má otázky z různých oblastí cesty k duchovnímu růstu (čakry, meditace, čištění, zvládání stresů, přítomný okamžik atd.), rozhodl jsem se navázat na besedy, které jsme pořádali komorně ve Valašském Meziříčí, tady u nás. Na besedu si připravím téma, ale vždy bude především prostor na vaše otázky, které si můžete doma připravit. A podle toho jaký bude zájem skupiny, můžeme téma vždy přizpůsobit. Předpokládám, že nejvhodnější čas bude víkend odpoledne. Předpokládaný čas besedy kolem dvou hodin. Upřímně …. většinou šlo spíš o tři hodiny a více :-). Otázkou je, jak dlouho dokážete udržet pozornost a vstřebávat informace :-). Věřte, že méně je někdy až dost. Besedy jsou jak pro začátečníky, tak pokročilé. Vítané jsou i jakékoliv domácí produkty k ochutnání a předání receptů či zkušeností. Samozřejmě to není podmínkou a je čistě na každém, zda se chce podělit :-). Dámy poprosím, aby na sezení nepoužívaly silné parfémy. Je to silně rušící.

Sebou si vezměte pohodlné volné oblečení, něco na poznámky.

 

První termín 22.9. Sobota v 15.00 hod.

 

Kdo budete mít zájem pište mi prosím na mail ať mám představu o počtu účastníků. Tomu přizpůsobím i místo konání. Nicméně počítejte, že sraz bude u mne v Železném.

 

Pavel V

 

 

 

13.8.2018

Zdravím vás, procházel jsem si ankety a chci vám všem poděkovat za vaše názory. Je to pro mne velkou motivací. A nadneseně řečeno: "Vyvinulo se nám z toho pěkné utkání" :-D.

 Novinkou jsou moje nové kapky. Jmenují se jaterní a jsou na detox organismu. Samozřejmě především jater. Zatím je pár odvážlivců testuje, ale výsledky vypadají velmi slibně :-). No a jelikož mi tento rok bylo krásných 40 let .... tak jsem se rozhodl, že vám znova otevřu možnost osobních konzultací. Přeji vám krásné dny, jasnou mysl a čisté srdíčko. :-)    Pavel V

 

 

23.6.2018

 Přeji vám krásné dny. Máme tu čas na sběr Třezalky. A pomalu můžeme začít s ořešákem. Je to letos všechno nějaké rychlejší....tak je třeba se přizpůsobit :-). Stále tu máme časy kdy můžeme shodit brýle iluzí a vidět věci bez obalu. Přeji vám ať se vám daří. Pavel V

 

11.4.2018

 Přeji vám všem krásné jarní slunečné dny :-). Přišel čas sběru medvědího česneku. A já si dovolím vám sem vložit kontakt na mou "kolegyni, známou," ale především výbornou masérku. Je jedním z mála lidí kterým se rád svěřím do rukou. masazevlachova.cz/

 Časem přidám více podobných "prověřených" kontaktů. :-) Tak ať vám slouží a mějte krásné dny.

 

P.S.: Kdo nechybuje nemá jistotu, že se učí. Kdo stejné chyby opakuje... měl by se zastavit a zamyslet...a něco zkusit jinak :-). Když si nevíte rady napoví vám srdce.

 

Pavel V

 

6.3.2018

 Kolikrát se ptáme sami sebe: "Co je to za dobu?". "Co se to děje?". No v tomto období se věci ukazují jak jsou. Dozvídáme se bez obalu pravdu o sobě. O lidech kolem nás. O tom co jak funguje ve státním zřízení. Prostě kdo chce může konečně vidět věci tak jak jsou. Tento proces už nějakou dobu běží a určitě jen tak nepřestane. Za sebe mohu říct, že vidět sám sebe jak to je není vždy příjemné, ale vždy přínosné. Přeji vám ať se s tím popasujete co nejlépe :-). Krásné dny. Pavel V

 

 

25.2.2018

 

Pokud nemáme vlastní cíle..pak pomáhame ostatním dosáhnout jejich. To nás, ale nemůže naplňovat zcela. Mějme tedy své vlastní cíle a hlavně... dělejme něco i pro jejich dosažení. Bez cílů jsme jen figurky jiných hráčů.

 

31.12.2017 /1.1.2018

Vážení přátelé, přeji vám a vašim blízkým do nového roku aby jste vždy věděli co chcete, měli sílu a odhodlání si jít za svým cílem . A měli jasnou mysl . V neposlední řadě aby jste našli lásku k bližním ve svém srdíčku a naslouchali více intuici než rozumu.

Bůh vám žehnej (ať už jej vnímáte jakkoliv). :-). Váš Pavel V

P.S.: V "Z mojí hlavy" najdete v "moje články" nový dlouho slibovaný krátký článek o blížencích :-)

 

 

Stěžovat si na život Bohu,  je jako nadávat tomu, kdo vám postavil hřiště a dal pravidla, za fauly mezi hráči.

 

4.9.2017

 Tak tu máme první školní den. Ochladilo se.. a i přes nedostatek ořechů (pomrzlo co mohlo) je ořešáková tinktura naložená...stočená a připravená léčit. V tomto roce se mi v repertoáru objevila nová tinktura... dostala název:  Prozařující kapky :-). Ony tak totiž opravdu fungují. Jak řekla jedna kolegyně...je to takovej: "esoterickej úlet " :-))). Nicméně dají se dobře i "osobně nakódovat". Tedy vložit do nich mentální informace přímo na míru spotřebitele. Ne, že by to nešlo i u jiných produktů...ovšem zde je účinek velmi zajímavý s ohledem na zvýšení vibrací a popř. nastavení ochrany. Ostatní účinky zatím testujeme:-).

 No přišel čas na sběr kostivalu.... tedy průběžný.... nechcete mi na něj někdo zajít? :-DDD . Přeji krásné dny. Pavel

 

28.6.2017


Héééj tak jako děcka...já vám tam dám novou anketu a vy nic jo?? :-D Tož totok by takhle jako nešlo :-). Se koukejte polepšit :-). No a něco pro vás:

Vůle Boží je když nás navede do situace. Ale to jak ji zvládneme je jen na nás ....

 

20.6.2017

Dobrý den vám všem,


dodatečně se omlouvám za výpadek stránek začátkem měsíce. Příčinou byla moje zapomětlivost....prostě jsem včas nezaplatil doménu. Naštěstí s pomocí technické podpory provozovatele a nemalých fin. prostředků z mojí kapsy jsme stránky znovu "nahodili" na původní a vám už známou doménu.

 V sobotu proběhne beseda ve Valašském Meziříčí. Tentokrát asi trochu jinak než jsou účastníci zvyklí, ale myslím, že téma bude pro ty co už na nějaké besedě myli příjemné překvapení :-).

 Bezový sirup mám hotový (loni jsem to prošvihl). Za 4 dny bude čas na sběr třezalky. Bohužel tento rok tu v okolí nejsou žádné ořechy... takže výroba ořešákové tinktury je v ohrožení... , ale snad někde seženu a tinktura bude. Přeji vám krásné dny. Pavel V

 

 

17.4.2017

 Ahoj lidi :-) , tak tu máme duben. Čas se nám trochu splašil a já se nestačím divit jak dlouho jsem tu nic nenapsal. Že to napravím jsem už psal několikrát a né vždy se mi to povedlo :-). Ale alespoň besedy úspěšně pokračují.

 A cože mne to probudilo ze zimního spánku sem napsat?  Kostival už vystrkuje lístky, medvědí česnek je ku sběru, plicník kvete jedna radost, vlaštovičník nám vyskočil a další byliny jsou tu už pro nás :-). Tak nezapomeňte zajít na to co vám třeba :-). A pokud by jste měli námět na článek..klidně napište... já mám pocit, že jsem už toho sepsal dost ...a nebo to mám v podobné formě sepsáno :-). Táákže..pokud vás něco zajímá... nenajdete to na mém webu a myslíte si, že bych k tomu mohl mít co říct... napište :-).

 

 Přeji vám krásné dny. Bůh vám žehnej :-). Pavel V

 

9.11.2016

 

Dobrý den vám všem :-D. Články jsou ve složce moje články.... možná ještě přidám něco pro pobavení jinam. :-).  Něco pro novopečené rodiče:-). Jo a kapičky už mám i v malých baleních a první dárkové už odešly poštou udělat radost :-). Jen místo ořešákové bude standartně lichořeřišnice :-). Přeji krásné dny. :-)

 

Bůh vám žehnej. Pavel V

 

12.10.2016

 

 Tak články už finišují a brzy budou k dispozici. Novinku pro vás mám v podobě 4 druhů nejoblíbenějších kapek v lahvičkách o obsahu 10ml s vnitřním kapátkem. Půjde o sérii kape: Kouzelné, průduškové, ořešáková, Oregánové. Jde především o ekonomické balení jak cenou tak velikostí. Vhodné pro vyzkoušení a nebo cestování :-). Bližší informace mailem. První budou k dispozici do 14 dnů a zvažuji i dárkové balení :-). Rád uvítám náměty či připomínky. Lze se i domluvit na obsahu. Krásné dny.

 

Pavel V

 

5.10.2016

 Zdravím vás kteří jste sem zavítali náhodně i pravidelně, či nepravidelně, ale poněkolikáté..... Taky jsem mohl napsat, že zdavím všechny :-D. Po letech fungování webu konečně začíná plnit svůj účel a naplňovat celý svůj název. Tedy nejen o tom, že léčením léčite :-). Ale dost z vás se učí pomoct si sami. Já vám za to moc děkuju. Občas mi od některých z vás přijde nějaký dotaz... a občas krásná slova o tom jak vám to či ono pomohlo. Moc vám za to děkuji. Vím, že jsem se poněkud stáhl ... ale snad právě díky tomu někteří našli odvahu věci zkusit než aby si nechali pomoci :-). Jsem na vás hrdý. Moje poslání nese ovoce. Tak jako každý z nás i já jsem procházel vývojem. Tak jak se věci kolem nás děly a co život přinesl. A teď vidím ten kus cesty co jsme spolu ušli a výsledky vašeho snažení. Díky

 No a co bude dál? Mám po vás dva články...v nejbližší době je přidám na web :-). Jen co je trochu doladím :-D. 

 

25.5.2016

 Tak šeřík pomalu odkvétá a opozdilci mají poslední možnost nadělat si mastičky na artrózu a revma. Začínají se objevovat květy Černého Bezu. Někdo suší....někdo dělá sirup...někdo limonádu...a kdo ví co ještě :-). Každopádně Černý Bez je našimi předky velmi ceněn a právem. Vždyť i v mých průduškových kapkách má své zastoupení. Přeji vám krásné dny a za měsíc hurá na Třezalku :-). Pavel V

 

 

19.4.2016

 Přeji vám všem krásné dny. Právě to krásné počasí mi dovoluje vám zase napsat alespoň pár řádek. Práce kolem domečku mi jdou rychleji než jsem čekal. 

 No opozdilci jako já mají nejvyšší čas vyrazit na medvědí česnek. Já byl dnes :-) .Kostival už ukazuje listy a v kořenech je spousta jeho síly. Už se těším na květy šeříku. Mastička z nich je úžasná a i když jich dělám každý rok více... do pár týdnů jsou pryč. Mám podezření, že někteří lidé z mého okolí jen čekají až ucítí tu silnou vůni a pak už se přijdou zeptat jestli mám ještě nějakou mast z jejich květů. :-). Kdo chce letos dělat ořešákovou tinkturu....měl by už začít shánět 80% konzumní líh. Je teď nedostatkovým zbožím a tak trvá než ho posháníte. A ořechy nepočkají :-). 

 

P.S.: Jelikož jsem jelito tak jsem omylem smazal jednu anketu. Ale dal jsem tam jinou :-D. 

 

Ať se vám daří. Pavel V

 

 

16.3.2016

 Zdravím vás... koukám, že jsem tu nic nenapsal dost dlouho :-). Nj..dost se stalo..čas mi byl v patách a moje předsevzetí zapracovat na stránkách přes zimu semlel blázinec v práci. Ale tož najuknul jsem když byl čas a s radostí sledoval přibývající hlasy v anketách. Za ty vám moc děkuju. No alespoň kraťolinký článeček jsem si dnes dovolil přidat do složky: Moje články. Přeji vám krásné dny a sluníčko

 

 Pavel V

 

30.11.2015

 Už poněkolikáté jsme byli v Hostětíně pro mošty. Ovšem Hostětín je dost zajímavé místo a to nejen samotnou moštárnou. Takže až budete přemýšlet kam na výlet... tady máte inspiraci:  hostetin.veronica.cz/o-nas

 

 

25.11.2015

 Zdravím vás všechny,

v "moje články" najdete nový článek. Kéž je vám ku prospěchu. A v energetické očistě najdete malý přídavek pod: P.S.

 Přeji vám krásné dny a poklidnou přípravu na zimu a svátky :-D.

 

 Pavel V

 

 

19.11.2015

 

Něco pro vás: www.vyjizdky-na-koni.cz

 

8.11.2015

 Přeji vám krásný den :-).

K dnešku mám pro vás dvě maličkosti. Jednou je, že je vhodný čas na sběr Kostivalu. Dá se ještě dobře najít... listy jsou sice povadlé, ale o to větší síla je v kořenech :-).

 Další zprávou je, že nám už doma asi nestačí dva psi, devět slepic, šest křepelek, dvě morčata, příležitostně myši v komoře a kuny, co se motají kolem kurníku... dokonce ani náš milovaný synek... :-)  A tak jsme se, prostřednictvím jedné neziskové organizace, stali adoptivními rodiči nepálčete :-). Proč vám to píšu? Protože na stránky chci umístit odkaz právě na tuhle neziskovku,  která razí pravidlo, že je lepší naučit lovit, než dávat někomu rybu.   Líbí se mi jejich přístup. Nedělají děti závislými, ale pomáhají jim stát se zodpovědnými za sebe a dát jim vzdělání :-). Takové, které jim prakticky k něčemu bude. No je jen na vás jestli se podíváte... počtete si a kdo ví... třeba se rozhodnete i podpořit. Co by vás mohlo ještě zajímat je, že navíc prodávají úžasné výrobky z Nepálu... už mám v plánu nakoupit tam na vánoce :-). Přeji krásné dny. Pavel V

neziskovka.thao.cz

 

www.thao.cz

 

4.11.2015

 Odkaz na toto video mi přišel od mé kolegyně. Myslím, že lidé už by si měli ledasco uvědomit. My všichni. Jinak.... bez komentáře.

 

 youbo.iprima.cz/video/vsechny-nadnarodni-spolecnosti-chteji-aby-z-internetu-zmizelo-toto-video-az-ho-uvidite-rychle-pochopite-34235

 

28.10.2015

 Přeji vám všem krásné dny :-). Jak se máte? Taky máte pocit, že by to chtělo víc sluníčka? Je tomu pár let co se hodně čistily věci ve vztazích především partnerských. Ale je tomu už nějaký čas co se to relativně uklidnilo a to "řešení" se přesunulo mimo rodinu. Nevím jak komu, ale mě do práce. Zdá se, že stvořitel nás nenechá chvilku odpočinout :-). Pořád aby jsme se učili a stále objevovali kde na sobě můžeme ještě zapracovat víc. A vyjímkou není ani to, že se nám občas vrací to co považujeme za vyřešené :-). Dalo by se skoro říct, že na té Zemi se snad nedá nudit :-). Přeji vám všem krásné a slunné dny. A jestli nebude slunce svítit na obloze... rozsviťte o to víc to své sluníčko v srdíčku :-).

 Pavel V

 

1.10.2015

Zdravím vás a přeji krásné dny :-). Příroda nám brzy ukáže krásy podzimu. Jestlipak jste se připravili na zimu? Já snad ano. Kapky jsou připravené. Komín po několika letech jsem konečně postavil nový... a dřevo krásně proschlo pod kůlnou :-). Dokonce i tu ořešákovou jsem stihl naložit když byly ořechy akorát :-). Jelikož se nám opravdu brzy citelně ochladí pokusím se pověnovat více webu a poskytnout vám nějaké nové postřehy...informace a recepty. Děkuji všem za trpělivost a přízeň. Stejně tak všem kteří hlasovali v anketách :-). Buďte zdrávi a nezapomínejte..... ke štěstí vám stačí si uvědomit, že není důvod šťastným nebýt :-).

 

 Pavel V

 

2.9.2015

 

Tak a je tu ideální čas na výrobu ořešákové tinktury. Kdo propásne má šanci až napřesrok. Liho Blatnice momentálně nemá okolkováno takže neprodává. 80% konzumní líh je tedy třeba objednávat jinde. Ale i to se nakonec povedlo a líh došel včas. Nezapomeňte, že pokud použijete alkohol pod 60% pak nedostanete do tinktury potřebné účinné látky. Krásné dny. Pavel V

 

16.8.2015

 

Můžeme ledasco chtít...toužit po tom...potřebovat to, ale taky můžeme zvednout zadek a něco pro to udělat :-).

 

23.6.2015

 

Každou vteřinu našeho života je pro každého z nás připravena scená na jevišti divadla Svět. Každá scéna je tu pro nás připravena, abychom se měli možnost stát lepšími. Zkoušky, jež nás potkávají nelze obcházet. Ty, které zvládneme, se již neopakují. Ty které nezvládneme z Boží milosti, se nám v obdobě vracejí, dokud i tento milník nepřekročíme. Ano, jsou to zkoušky stále náročnější, ale jedině tak se můžeme vyvíjet. Bůh je tu s námi se všemi a všude kolem nás. Miluje nás a vždy se můžeme dovolávat Boží milosti a pomoci. To, čemu říkáme smrt, není konec... přetávka pro přípravu další scény. Jsou tu duše, které dostaly tělo a přišly pomáhat. Pochází z jiných světů. Ty, když přijde jejich čas, se vrací zpět. Plejáďané... duše ze siria... a dalších... jsou tu s námi... chodí mezi námi..., ale kdo by je poznal, když mají „lidské tělo“. Oni sami často neví, odkud pocházejí. Jen zvláštní pocit je provází životem.  

 

19.5.2015

 

 Tak a je to tady...Lidé začínají přemýšlet a pochybovat o tom co je jim předkládáno jako jisto jistá samozřejmost. :-) Paní doktorce z článku stejně tak jako paní doktorce Elekové moc děkuji za jejich práci :-). Bůh vám žehnej. 

 

protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/1661-britsti-vedci-uznali-ockovani-nefunguje-mlada-lekarka-nasla-dukazy-odpurkyne-vakcin-je-ceskou-lekarkou-roku-nicivy-stroj-farmabyznysu-jede-vesele-dal.htm

 

15.5.2015

 

 Ták a je tu čas kdy už májí všichni jistě nasbíraný Medvědí česnek a teď se připravujete na šeříkové mastičky. Já už je mám vyrobené :-). Jejich účinek na revma, Dnu a ukládání solí je bezvadný(80%) :-).

 

 Krásné dny vám všem Pavel V 

P.S.: Nezapomeňte, že za měsíc už půjdem na Třezalku tečkovanou :-)

 

20.4.2015

 Přeji dobrý den vám všem. Že se nám to dějí věci co říkáte? :-). Jak vyplývá z ankety i toho co vidíme kolem sebe již jen málokdo věří tomu, že v této republice je demokracie. No je fajn, že to stále více lidí vidí a vnímá...., ale ať se každý zeptá sám sebe co dělá pro to aby to bylo jinak? :-). 

 A teď z veselejšího soudku :-). Mám pro vás krásně jednoduchý recept na oregánové kapky. Jejich účinek proti virům při dodržení postupu je 90%. A to považuji za vééélmi dobré :-). Jedno balení oregána vysypeme do sklenice. Přidáme čtvrt litru vodky (38-40%). Sklenici uzavřeme a necháme 10 až 14 dnů v teple a ve stínu. Občas protřeseme. Po slití a filtraci (stačí kávový filtr), máme požadovanou tekutinu připravenou k použití. Dávkování: Dospělí 2x denně 5 kapek. Děti 2x denně 3 kapky. Užívat 14 dnů. Největší poklady máme od našich předků. Přeji vám otevřenou mysl i srdíčko :-). Pavel V

 

3.3.2015

 Krásné dny vám všem. Ačkoliv to vypadá, že jsem se tu delší dobu neukázal není tomu tak. Sice nic nepřibylo, ale často jsem sem nahlížel jak se nám plní ankety hlasy. Všem moc děkuji za vyjídření názoru. Dovolil jsem si jednu další anketičku přidat. Ačkoliv jsem teď dost vytížený časově pokusím se ještě na web dodat nějaké informace a recepty. A možná nějaký článek. Bůh vám žehnej (at už ho vnímáte jakkoliv) :-)

 

 Pavel V

 

21.1.2015

Vzhledem k tomu, že už před delším časem přestal původní dodavatel farmařských bedýnek vozit do oblasti našeho bydliště.... našli jsme jiného dodavatele a mohu po několika bedýnkách říct: "Jsme naprosto spokojeni a můžeme doporučit:-)".  Přikládám odkaz k nahlédnutí jak může vypadat opravdu povedený obchůdek s kvalitou :-). 

www.farmbox.cz/index.php

 

19.1.2015

VZKAZ pro Adélku Br. Rád bych vám odepsal na váš dotaz, ale vámi zadaná mailová adresa se mi hlásí jako chybná. Odpovědi se mi vrací jako chyba. Zkuste si to prosím zkontrolovat . Pavel V :-)

 

17.1.2015

 

 Tož v energetické očistě máte ještě přídavek jak se ruší prokletí. Bohužel i tohle se občas řeší. A, že to umí nadělat paseku. Tož pokud máte podezření...rušte :-). Teď víte jak na to. Může vám být jen lépe. 

 

 A protože se poslední dobou v médiích řeší nesmysly dovolím si něco pro oddech:

 

 Skupina teroristů na jižní Moravě obsadila vinný sklep. Dle zpráv policie ani po čtrnácti dnech však nebyli schopni srozumitelně předložit svoje požadavky :-).

 

 Pavel V

 

11.1.2015

 Něco pro vás od J. Duška :-).: www.youtube.com/watch?v=CQ0xJ9BtfeQ .

Novinku máte v mých myšlenkách a jináč hledejte.... kdo si to má pamatovat :-D. Přeji krásné dny :-). Pavel V

 

 

3.1.2015

 Přeji krásný den.

Tak nový článek máte pod odkazem: moje články :-D. Přidal jsem něco o plísních i s receptem. Zmizelé články najdete pod složkou Převzaté články. Pavel V

 

30.12.2014

 Naposledy v tomto roce vám přináším aktuality :-). Přes svátky jsem nelenil a ač opíjen vínem svého skorošvagra, jsem sepsal několik článků. Dva na nový blog o tom jak žít levněji. Na tento blog přesunu v novém roce část energie věnované tomuto webu. Berte to jako rozšíření webu stávajícího :-). Odkaz naleznete v menu hned pod aktualitami. No a jeden nový článek vám tu zveřejním jen co tu malinko ukidím. Nově vznikne složka : moje články. A k tomu: Převzaté články(nebo tak nějak jsem to nazval). :-)  Od tohoto rozdělení si slibuji především větší přehlednost pro vás a pro mne snažší zařazování. Případné pravopisné chyby omluvte...jakmile dostatečně vystřízlivím opravím je :-D. Tož buďte zdrávi v novém roce :-).

 

 Pavel V 

 

23.12.2014

 Přeji vám všem krásné klidné dny předsváteční :-). Nepochybuji, že s klidem zvládáte nákupy v poloprázdných obchodech :-D. Jako malý dárek máte ode mne článek o Magických zámcích. Najdete ho v samostatné záložce uplně dole v menu. A v mých receptech máte postup na výrobu průduškových a Kouzelných kapek :-). Tož se opatrujte a nezapomeňte na procházku v přírodě. Pavel 

 

14.12.2014

 

 Normálně se do politiky nepletu, ale je čas ukázat i druhou stranu mince a tu nám tady v ČR média nepředkládají. 

 

www.nwoo.org/2014/12/08/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-27-11-2014/

 

A dovolil jsem si přidat novou anketu. A jsem moc zvědavý na výsledek :-). Je to super takto se od vás dozvědět vaše názory a postoje. Děkuju vám za ně. Anket asi přibude :-D. Přeji krásné dny. Pavel V 

 

13.12.2014

 Přeji vám všem krásné prosincové dny. Jelikož začal čas krátkých dnů a venku už není tak teplo jako bývalo... no zase se tu teď budeme vídat trochu častěji. Během této zimy bych rád na web dal všechny své receptury, ověřené postupy léčby apod. To proto, že je tu čas přijetí zodpovědnosti. Jak mojí tak všech. Mojí k rodině a mé práci. Vaší a vlastně všech k sobě. Jak už jsem několikrát psal... "Za své zdraví jsme zodpovědní jen a jen my sami". Žádný lékař ani léčitel ani nikdo jiný :-). Takže vám dám co nosím v hlavě a vím, že funguje a vy nebuďte lenošní..., hledejte, pátrejte, zkoušejte. Přeji vám odvážné a laskavé srdíčko a prosím...odpouštějte. 

 

22.11.2014

Jak jste si mohli všimnout na webu teď není nic moc nového. To proto, že ještě nepřišla zima a tak mám dost práce. Nicméně v hlavě se zrodily nápady a přes zimu na nich zapracuju :-). Přidám i nějaké další recepty ať web plní proč tu je a vy si můžete pomáhat sami co nejlépe :-). Krásné dny vám všem.

P.S.:  Děkuji všem kteří hlasují v anketách :-)

 

14.10.2014

 Něco co by se vám mohlo hodit :-). : www.benodis.cz/news/rozpousteni-rodinne-karmy/

 

29.9.2014

 Dovolil jsem si přidat novou složku o energetické očistě. V menu ji naleznete uplně dole. Krásné dny a Boží požehnání vám všem. Pavel

 

24.9.2014

 Tož chystám pro vás další záložku s obsahem co by vás mohl zajímat. Zveřejním hádám do týdne. A pod aktualitami máte anketu tak koukejte hlasovat :-D. Krásné dny. Pavel

 

21.9.2014

 Dobrý den, dnes bych vám rád doporučil knihu: Buddha a Láska. Autor: Lama Ole Nydahl. Myslím, že v této knize najdete spoustu odpovědí na vaše otázky a to nejen co se týká partnerství. Je to cesta duchovního rozvoje. Kdo se chce učit a nebojí se měnit sám sebe najde informace a vedení všude. A pro ty co k tomu ještě nedošli jsou tu knihy a učitelé :-). Krásné dny. Pavel V

 

 

 

24.8.2014

 

Dobrý den vám všem :-),

 

 oznamuji, že dnešním dnem mám k dispozici hotovou a čerstvou ořešákovou tinkturu. Každým rokem dělám stále více tak jsem zvědav jak letos vyjde :-). Přeji všem co ji dělají aby měli tak krásnou a účinnou jako se povedla mě :-). Krásné dny. Pavel V

 

 

4.8.2014

 Zdravím vás. 

Rád bych vám oznámil, že v loňském roce, jsem ve spolupráci s vývojovým oddělením firmy ve které pracuji, dali dohromady receptury na bylinné sirupy. Ty šly už v minulé sezóně do prodeje a jejich úspěch předčil všechna očekávání obchodníků. Staly se rychle oblíbené a svou zásluhu na tom bezesporu má jejich síla a účinky. Asi nejvíce mne potěšila reakce jednoho obchodního zástupce. Ten si vzal vzorek domů když byl nemocen. Při návratu do práce prohlásil: "Tohle chci prodávat, to funguje."  :-)  Sirupy jsou k dostání ve velké většině obchodních řetězců a některých drogeriích. A také se začaly vyvážet do zahraničí. Takže až sirupy potkáte.. vzpomeňte si:-).  Vypadají takhle: www.bylinne-sirupy.cz/

 Jsem rád, že firma přistoupila na výrobu sirupů a investovala do tohoto projektu čas i peníze. Moc jim všem děkuji. Přeji krásné dny.

Pavel V 

 

 

3.8.2014

 Dobrý den vám všem :-). Dnes mám pro vás ukázku další tinktury. Je z Kalísie vonné. Je to krásná rostlina. Nenáročná na pěstování a roste velmi rychle. O jejích účincích si můžete najít info na internetu. Já mohu uvést pouze ověřené léčebné účinky :-). Kalísie vonná

arytmie 75%

migrény a bolesti hlavy 55%

hojení ran a spálenin 80%

srdce, cévní a žilní systém 70%

snížení vysokého tlaku 70%

záněty žaludku a dvanáctníku 80%


Dávkování 8 kapek 3 x denně

Zároveň oznamuji, že ořešáková tinktura je naložená a za necelé 3 týdny bude k dispozici. Krásné dny. Pavel V

 

22.7.2014

 Dovoluji si upozornit, že přišel správný čas na výrobu ořešákové tinktury. Samozřejmě je to dle kraje jak kde máte ořechy v jakém stadiu zrání. Krásné dny a ať se vám daří :-).

 

5.7.2014 

 Přeji krásné dny vám všem :-). Dovolil jsem si pro vás napsat další dva články na dovysvětlení a doplnění předchozího :-). Jmenují se: Život je zrcadlo a Rodinné modely a najdete je pod záložkou: zajímavosti a důležitosti. Tak přeji příjemné počtení a příjemnou aplikaci do života :-). Užívejte dne. Pavel V 

 

28.6.2014

Zdravím vás pozemšťané :-),

 tak ve složce zajímavosti a důležitosti máte nový článek. Dalo mi to práci ho sepsat tak si toho važte :-D. Ještě k článku doporučuji shlédnout film: Čarodějův učeň :-). Je tam krásně vysvětlené proč je magie a věda totéž jen jinak :-D. Mimochodem je čas na sběr třezalky :-). Krásné dny a buďte na sebe hodní :-). 

 

 A ještě jeden odkaz: www.osud.cz/je-tu-dorazila-energie-z-vesmiru-nova-aktualizace-29062014-0854-bylo-dobresvet-v-dimenzionalni-zmene
 

 

19.6.2014

Dobrý den vám všem :-)

 Jelikož poslední dobou stále více lidí přemýšlí jak šetřit a jak si pěstovat vlastní kvalitní zeleninu místo těch s....k z marketů... dovolím si vám nabídnout takový staronový návod na pěstování zeleniny. Zajímat by mohl především ty jež konzumují převážně zeleninu. Už proto, že průmyslově hnojená zelenina blokuje v těle vstřebávání hořčíku a to se dřív nebo později negativně projeví na těle. Ne každá zelenina je lepší jak flák masa :-). Odkaz bude umístěn i do stránky: změna živ. stylu. Přeji příjemné počtení a věřím, že příští rok vám budu moct poreferovat osobní zkušenosti. Pavel V

www.jupitera.sk/2014/06/podivuhodna-zahrada-igora-ljadova.html

 

11.6.2014

Přeji krásné teplé dny :-). V odkazech a ve změně živ. stylu máte nový odkaz. Berte to jako inspiraci na cestě návratu k přírodě a odkazu předků. A zároveň jde vlastně i o ekonomiku rodiny :-). Přeji příjemné počtení :-).

 

 Pavel V

 

23.5.2014

Ve složce duchovní příčiny nemocí máte velmi zajímavý dokument :-). Krásné teplé dny.

Pavel V

 

 

8.5.2014 Vzpomínáte si na seriál pro děti Dinosaurové? Je neuvěřitelné kolik je tam v každém díle informací o manipulacích v naší společnosti a jak to tu vlastně funguje. Kdo má alespoň trochu povědomí ten tam objeví spoustu spojitostí a nepokrytě ukázaných tahů. :-)

Pavel V

 

6.5.2014  Info pro čajíčkáře: čaj se o týden posouvá na 17,5. Děkuji za pochopení a přeji krásný den. Pavel V

 

2.5.2014

Ták a je tu Květen. Přiznávám, že jsem web poněkud zanedbával. Začal jsem chodit na ryby a učil se odpočívat :-). Také jsem se poněkud "odstřihl" od všech esoterických a duchovních informací a prostě žiju. Tak jak by jsme měli my všichni. Nově zkouším dělat šeříkovou mast. Pokud budou výsledky zajímavé...dám recept i se zkušenostmi na web :-). Přeji vám krásné dny. Pavel V

 

 

5.4.2014

 Táák a je tu čas na sběr podbělu, plicníku a medvědího česneku :-). Právě jsme dojeli z výpravy na med. česnek. Pěkný výlet a spousta česneku doma :-). Upozorňuji, že účinné látky zachováte pouze zamrazením nebo ve formě tinktury. A požívejte pouze nekovové náčiní...takže krájet keramickým nožem. Hmmm a kdopak ví proč se tomuto druhu česneku říká medvědí?? :-)

Krásné dny. Pavel V

 

6.3.2014

 Zdravím všechny v těchto náročných časech. Děje se toho kolem nás stále víc a ještě víc v nás. Naše já je konfrontováno s kde čím. Neustálé útoky na pracovníky světla dokáží časem opravdu znepříjemnit život. Ale vytrvejme... žádejme si o vyčištění...o sílu, lásku a víru. Nic netrvá věčně a to co se děje je jen předzvěst lepších a klidnějších časů. Ano bude to stále nějak náročné..., ale pro zkušenosti jsme si sem všichni bez vyjímky přišli. A jen pokud je prožijeme a pochopíme můžeme pokračovat. Jinak se nám budou vracet. Žádnou lekci není možné jen tak přeskočit. Buďme za ně vděční :-).  Pavel 

 

2.2.2014

 

 Dobrý den vám všem. Nejprve vás upozorním na nový odkaz ve složce : změna životního stylu. 

 A dále vám zde dávám přímý odkaz na stránky ze kterých máte některé informace z poslední doby :-)

 

www.dobresdeleni.estranky.cz/clanky/nova-sdeleni.html

 

 

 

 

24.1.2014

12. LEDNA 2014 SE ZAPOČALO ČIŠTĚNÍ ZEMSKÉ SFÉRY. TO ZNAMENÁ, ŽE DÍKY VYČIŠTĚNÉMU PROSTORU VE SFÉRÁCH MEZI GALAKTICKÝM SLUNCEM A PLANETOU ZEMÍ, JE NYNÍ VHODNÉ VYČISTIT ZA NĚKOLIK TISÍC LET ZEMSKÝ PROSTOR A TO AŽ K ZEMSKÉMU SLUNCI ( ZEMSKÉ JÁDRO). POKUD SE GALAKTICKÉ SLUNCE PROPOJÍ SE ZEMSKÝM SLUNCEM ( JÁDREM) DOJDE K NEJVĚTŠÍ DUCHOVNÍ UDÁLOSTI, KTEROU ZA CÍTÍ VŠICHNI LIDÉ NA TÉTO PLANETĚ NEHLEDĚ NATO, ZDALI JSOU TVRDÝ MATERIALISTÉ NEBO NE. MÁ TO TAKOVOU SÍLU ŽE LIDÉ ZAČNOU PO CELÉM SVĚTĚ MĚNIT SVÁ VĚDOMÍ. NYNÍ V TOMTO ČASE 23.LEDNA 2014, JE JIŽ VYČIŠTĚNO OD STARÝCH NEJTVRDŠÍCH STRUKTUR, VZORCŮ A MYŠLENKOVÝCH ZKAMENĚLIN CCA 40 CM POVRCHU CELÉ NAŠÍ PLANETY. TĚCH NĚKOLIK CENTIMETRŮ MÁ NEJVĚTŠÍ VÝZNAM, PROTOŽE SE JEDNALO O TU NEJTĚŽŠÍ PRÁCI. NA TOMTO ČIŠTĚNÍ SE PODÍLÍ MNOHO BYTOSTÍ Z RŮZNÝCH SFÉR, VYŠŠÍCH JÁ. JSOU JICH TISÍCE A VĚŘTE ŽE VY KTEŘÍ JSTE POCHOPILI ČLÁNEK O 6.1.2014 JSTE JEDNI Z NICH . DOKONCE SE I PŘIDALY NĚKTERÉ MYŠLENKOVÉ FORMY, KTERÉ CHTĚJÍ POSTOUPIT. POKUD CHCETE JEŠTĚ VÍCE POMOCI, PAK STAČÍ JENOM NA TO VĚDOMĚ POMYSLET A HNED JSTE VĚTŠÍM ÚČASTNÍKEM TOHOTO ČIŠTĚNÍ A TO PLNĚ STAČÍ. VÍC NEMUSÍTE DĚLAT . POKUD SE TAK VĚDOMĚ ROZHODNETE MŮŽETE POCÍTIT RŮZNÉ MÍRNÉ BOLESTI, ÚNAVU, A JINÉ PODOBNÉ SYMPTOMY. MOŽNÁ ŽE UŽ JE MNOHO Z VÁS POCIŤUJE, PROTO SE NIČEHO NEBOJTE NEMÁ TO DLOUHÉ TRVÁNÍ A BRZY TYTO POCITY ODEJDOU. JE TO JAKO BY JSTE TVRDĚ PRACOVALI A ONO TO TAK OPRAVDU JE. POKUD SE PŘIPOJÍ HODNĚ LIDÍ, PAK JE MOŽNÉ (NENÍ TO VŠAK PŘESNĚ DANÉ) ŽE DOJDE K PROPOJENÍ MEZI GALAKTICKÝM STŘEDEM - SLUNCEM A NAŠÍM ZEMSKÝM VNITŘNÍM SLUNCEM - JÁDREM 20. BŘEZNA 2014 TEDY NA PRVNÍ JARNÍ DEN. KDYŽ TO NEVYJDE NA PRVNÍ JARNÍ DEN, JE VHODNÁ KONSTELACE NA DEN MATKY ZEMĚ. TO PROČ SE TO NEDÁ PŘESNĚ SPECIFIKOVAT JE ŽE TO VELMI ZÁLEŽÍ NA LIDECH TÉTO PLANETY, NA JEJICH SMÝŠLENÍ, NA JEJICH ČINECH, NA TOM ZDALI ŽIJÍ V PŘÍTOMNOSTI, NA TOM ZDALI STÁLE VYSÍLAJÍ SVÁ EGOISTICKÁ PŘÁNÍ A TÍM TVOŘÍ VE SFÉRÁCH PŘEKÁŽKY ATD.

ZKUSTE PROCÍTIT TU RADOST, ŽE SE KONEČNĚ ČISTÍ I NAŠE NÁDHERNÁ PLANETA ZEMĚ A STÁVÁ SE TAK VYŠŠÍ BYTOSTÍ.DALŠÍ UDÁLOST KTERÁ PROBĚHLA DNES 23.1.2014 JE VYČIŠTĚNÍ ŽENSKÉ ENERGIE NA CELÉM SVĚTĚ. ČISTILY SE STARÉ MYŠLENKOVÉ VZORCE, RŮZNÉ DRUHY FYZICKÝCH NEMOCÍ, BOLESTI TÝKAJÍCÍ SE ŽENSKÝCH ORGÁNŮ A VŠE S NIMI SPOJENÉ. TAKÉ SE DNES 23.1.2014 DOSLOVA SPUSTILA POMOC RODIČKÁM, KTERÝM HROZILO JAKÉKOLIV NEBEZPEČÍ PŘI PORODU. DNES SE ZACHRÁNILO MNOHO DĚTÍ A MAMINEK NA CELÉM SVĚTĚ, KTERÉ MĚLY MÍT VELKÉ NESNÁZE VEDOUCÍ AŽ K SMRTI. JE MOŽNÉ ŽE SE BUDOU V MÉDIÍCH UKAZOVAT ZVLÁŠTNÍ PŘÍPADY UZDRAVENÍ ČI JINÝCH FENOMÉNU.DALŠÍ UDÁLOST KTERÁ SE TAKÉ STALA DNES 23.1.2014 JE, ŽE SE PŘEVÁDĚLA NÍZKÁ VĚDOMÍ Z NIŽŠÍCH SFÉR DO VYŠŠÍCH.

S ÚCTOU K VÁM MILÁČKOVÉ ZLATÍ PLNÝ LÁSKY A MÍRU MERLAIN. https://www.dobresdeleni.estranky.cz/

O DARÍSKOVI:https://www.jinedeti.estranky.cz/

 

22.1.2014

 Na konci menu máte další složky :-) 
 


 

20.1.2014

Dobrý den vám všem. Tak nově tu máme odkaz na duchovní příčiny nemocí. Tak hledejte a pátrejte ať se zas o kousek přiblížíte tomu pomáhat si sami :-)

P.S.: Omlouvám se čajíčkářům, že mi to tak trvalo :-)


 

 

10.1.2014

 

 Velmi aktuální článek k velmi aktuálnímu tématu. Moc pěkně sepsané. Myslím, že takhle už to musí pochopit každý. Děkuji Míše za odkaz a autorovi za článek :-).

 

 inner-light.ning.com/profiles/blogs/od-merlaina-o-6-lednu-o-p-n-ch-radosti-a-vd-nosti


 

 

7.1.2014

Náš život je jako zahrádka. A myšlenky jsou semínka co vzejdou když se jim věnujeme. Tak opatrně volte. Kdo pěstuje pěkné chvíle ty mu vzejdou. Kdo má myšlenky jen na blbce bude se divit co se jich kolem něho urodí :-).

P.S.: slíbené články jsou ke shlédnutí.


 

2.1.2014

 

 Vítám vás v novém roce. Jak jsem předeslal v tomto roce nepřijímám nové klienty. A se stávajícími dořeším jen co je třeba. Nicméně masti, tinktury atd budou k dispozici. Jak jsem sliboval sepisuji na web postupně informace které vám pomohou pomáhat si sami. Aktuálně mám rozpracované informaci k lupénce, GPZ a PSZ. Nové info na webu nebudu asi vždy ohlašovat v aktualitách a tak si hledejte a pátrejte sami co je tu nového :-D. Přeji vám krásné dny. Přichází čas kdy budeme sklízet co jsme zaseli :-). 

 

 Pavel 

 

21.12.2013

 

 Vážení a milí,

 všem vám přeji krásné dny a spoustu lásky v srdci a to nejen ve svátky, ale stále. Udělejme si svátky každý den. Lásku a radost je přece možné zažívat stále :-).

 

 žijme tím co je. Právě teď.

 

 váš Pavel V

 

14.12.2013

 

Přeji vám všem krásné dny. Přestože jsem měl mít prosinec volný, podařilo se mi to jen zčásti. Nicméně, zmínil jsem se o tom, že se má cesta mění a teď už vím jistě i jakým směrem :-). Od nového roku již nebudu brát nové klienty. Během zimy vám dám na stránky postupně vše co potřebujete, abyste byli schopni si pomoct sami. Mastičky a tinktury budou u mě stále k dispozici. 

 Já se vydávám cestou novou a krásnou. Již nestačí mluvit... je načase konat. Chci se plně zapojit do podpory toho nejdůležitějšího co tu na máme. Našich dětí. A to formou veškeré možné podpory lesní školky v Předklášteří. Průběžně vás o této aktivitě i aktivitě lesní školky budu informovat. Pro začátek něco pro zájemce o nový směr:  lesniklub.tisnovsko.eu/?file=uvod

 

 Víte, ono je snadné jen mluvit o tom co je třeba... ale rozhodují činy. Navíc mne v příštím roce čeká náročný čas i v mém zaměstnání a také spousta neodkladných prací kolem domku. A co je nejdůležitější.... chci se co nejvíce věnovat svému synovi. Děkuji vám všem za pochopení. Přeji vám krásné dny a třeba taky zkusíte slova naplnit činy. Když ano... pak teprve se tu začnou dít věci, o kterých sníte.

 

 Váš Pavel V 

 

29.11.2013

 Něco pro maminky a tatínky drobečků :-)  Dobře se bavte :-) : www.of.cz/shop/mothersucker
 

 

26.11.2013

 

 Dobrý den vám všem. Rád bych opětovně upozornil na skutečnost, že od 1.12. si beru volno od léčení a tím myslím opravdu volno a týká se to i různých mailů s dotazy apod. Proti původnímu plánu je toto volno určitě na měsíc prosinec a dost možná i déle. Samozřejmě mne mohou dál oslovovat ti s nimiž ještě máme co dořešit. Mastičky a tinktury mám pro vás dál k dispozici. 

 V příštím roce, začátkem roku se pokusím napsat vám na web maximum informací potřebných k tomu aby jste si dokázali pomoci sami. Tak jak napovídá název webu. Už teď tam máte spoustu informací. Je dost takových kteří je použijí a s úspěchem. Škoda, že jen málo z nich se o to podělí. Ale je i dost těch kteří čtou a nevnímají. Podceňují části textů apod. A já už nemám chuť ani sílu někomu donekonečna vysvětlovat to co jsem jasně napsal. Je hezké, že se čím dál více lidí zajímá o své zdraví. Ale i tak je dost těch co nepochopili svou zodpovědnost vůči sobě. Ani lékař...ani léčitel.....jen vy jste zodpovědní za to v jakém jste stavu... . A je jen na vás co s tím budete dělat. Předám vám co mohu. I to co asi není běžně k mání...., ale nakládejte s tím opatrně... hledejte souvislosti...informace... . Moje cesta se mění. Vaše také...jen to asi všichni nevíte. 

 

 Pavel 

 

22.11.2013

 

Velmi důležité a velmi aktuální !!!!

 

inner-light.ning.com/video/aktivace-port-lu-aion-23-11-2013-aion-portal-activation-czech

 

13.11.2013

 

Zdrávím vás a dovoluji si nabídnout ke shlédnutí velmi krásný a zajímavý dokument: www.youtube.com/watch?v=44hnAET5VYY#t=3241    věřím, že jsou tací co už ví, ale i tak myslím, že stojí za shlédnutí. Je poměrně rychlý na čtení titulků. Ovšem témata jsou stručná a přesto výstižně a pochopitelně podána. Přeji příjemné shlédnutí.

 Dále upozorňuji, že s blížícím se prosincem pomalu tlumím svou léčitelskou činnost abych si plně vychutnal volno v prosinci. Nicméně až do konce listopadu jsem vám více či méně k dispozici. S nadcházející zimou a tedy úbytkem prací venku se chystám více pověnovat webu a novým článkům.

A nově najdete v menu záložku o filmech a videích. Je uplně dole.

 Krásné dny a lásku v srdíčku vám přeji z celého srdce. Pavel V

 

11.11.2013

 

 Prosím pani Olgu Procházkovou aby mi napsala na mail nebo zavolala. Omylem jste mi napsala do knihy návštěv místo na mail. a tak nemám vaši mailovou adresu kam vám napsat výsledky diagnostiky :-). Děkuji. Pavel V

 

28.10.2013

 

Dobrý den, na stránce "nejen pro maminky" a v odkazech máte nové odkazy na stránky Terezky Kramerové.  Její stránky mne velice zaujaly svou střízlivostí a především aktuálností. Ale nejlépe bude když si názor uděláte sami :-). 

 

 Dopředu upozorňuji, že měsíc prosinec mám volno a tedy řešit budu jen akutní případy a dělat domluvené kontroly. Vše ostatní prostě počká na leden :-). 

 Přeji vám krásné dny a koukejte se jít projít ven je tam krásně :-). Pavel 

 

 

20.10.2013

 Přeji krásnou neděli vám všem :-). Tak máme za sebou další sobotní čaj a za sebe mohu říct, že se vydařil. Bylo to moc fajn :-). Zároveň upozorňuji na nový článek v zajímavostech a důležitostech. A nejspíš založím samostatnou složku na doporučené filmy. Rozhodně v ní nebude chybět: Nádherná zelená a Celestínské proroctví :-).    

 Tož užívejte dne :-)   Pavel 

 

 

14.10.2013

 

 Tož tam v té doporučené četbě máte novó knížku :-). Jo a asi jsem se zapoměl zmínit o tom, že v menu najdete odkaz na super jednoduchý recept na spokojené život :-). Krásné dny vám všem :-).

 

 Pavel

 

 

10.10. 2013

 

Dobrý den vám všem :-),

 nově se na konci menu objevila záložka o Změně životního stylu. Upozorňuji, že je to především pro ty co chtějí něco měnit. Postupně budu přidávat další články pod tento odkaz. Jak to čas a inspirace dovolí :-). 

 Příští sobotu je posezení u čaje. Tak si nezapomeňte čajíky sebou :-D.

 

 Krásné dny a srdíčka plné lásky. Pavel 

 

 

30.9.2013

www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php  na těchto stránkách má pán velice pěkně zpracované téma o kyselosti a překyselení organismu. Je to častý problém této doby a kdyby se lidé více zaměřili na stravu bylo by minimálně o 30% méně marodů :-). Jinak jsem něco přidal do mých myšlenek a jiných hovadin,  k odpuštění jsem přidal ještě návod co a jak u toho dělat a nedělat. a na zbytek si nevzpomenu tak hezky hledejte :-D. Peji vám všem krásné dny a nezapomeňte žít tím co je právě teď. 

 Pavel

 

28.9.2013

 

Dovolím si upozornit jak na stránky tak přímo na Osobní Analýzu od Agape brno : www.agapebrno.cz/Cinnost/Osobni-analyza-jemnohmotnych-tel.aspx   Tuto analýzu jsem si nechal zpracovat již před pár lety a teď jsem si objednal další. Je to velký rádce pro všechny léčitele a lidičky co pracují s esoterikou apod. Dokáže vám ukázat na čem je třeba zapracovat a to považuji za velice důležité. No každý ať posoudí sám :-). Přeji krásný den. Pavel V 

 

12.9.2013

 Dovolím si upozornit na novou stránku o čakrách. Je stažena (samozřejmě se svolením) ze stránek: cekanka.webnode.cz/

Je to článek kvalitně zpracovaný a věřím, že mnohým z vás přinese důležité a zajímavé nformace. Tak si hezky počtěte :-).

 

 Krásný den a usměv na tvář :-)   Pavel

 

11.9.2013

 Dobrý den vám všem. Dnes bych vám rád poskytl kontakt a odkaz na jednoho moc fajn človíčka z človíčkova :-).

To co píše a jak je mi velmi blízké a v podstatě bych řekl, že to co já nosil zatím jen v hlavě on už krásnou formou sepsal. (a asi i lépe než bych dokázal:-)).No každý ať posoudí sám:  www.clovicilasky.cz/

 

9.9.2013

Dnes vám sem překopíruji došlý mail :-). Je to reakce jednoho zaníceného čtenáře na můj článek. Jelikož zřejmě ve škole chyběl v hodinách slohu, kdy se učili podpisy v dopise budu jej nazývat Marek jak uvedl do kolonky :-). Reakci na tento mail uvedu pod jeho slova, protože mám pocit, že jeho mailová adresa asi nebude funkční :-). Článek, na který pan Marek reagoval je ve složce: zajímavosti a důležitosti  a to pod názvem: Otevřete oči protože všechno je jinak.

Tohle tedy napsal pan Marek:

Jméno: Marek

E-mail: dotohotinic@neni.cz

Předmět: Otevrete oci protoze vse je jinak

Text:
Pane leciteli,

zareaguji na vas clanek na webu vek zlateho svetla.Za prve-kdyz chcete byt lecitel, asi byste mel znat cosi o lecebnych metodach i treba konkurencnich-tim myslim klasickou medicinu. Narazim na to, ze pisete, ze jste nemel tuseni, ze amalgamove plomby obsahuji rtut. Ono tuhle informaci muzete dostat uz na zakladni skole-rekneme, ze to patri ke vseobecnym znalostem. Kdyz nevite toto, nevim, jestli byste mel mit vubec pravo nekoho lecit. Pro zacatek si otevrete vseznalou wikipedii...

Dale me udivuje vas postoj k chemtrails. Kdyz jste zvykly si informace overovat-zkusil jste nekdy otevrit ucebnici meteorologie? Fyzikalni zakony v praxi matky prirody. Kdyby jste ji jen na chvili otevrel, mozna byste uz dnes vedel, jak to s kondenzacni stoupou vlastne je-co ji tvori a proc nekdy nevznika a jindy muze na obloze vydrzet i nekolik dni-jen najit ty spravne informace, ze? Oni v tech masmedijich furt rikaji samy nesmysly a ke vseobecnemu vzdelani a znalostem se tam clovek ne a ne dobrat, zejo?

No, jinak preju pekne octovani-pro priste si rozmyslete, jestli by nebylo lepsi zavarit par sklenic okurek, vy leciteli-experte.

buch s tebou nulo

 

No napsal to krásně že? :-) 

 

Tak tedy:

 

Vážený pane Marku,

 

 chci vám velmi poděkovat za váš mail. Moc mne potěšil protože po tolika kladných reakcích jsem už měl skoro pocit, že článek nečte nikdo, komu by to mohlo něco dát. Přesvědčil jste mne, že tomu tak není a za to vám děkuji :-).

 Když to tak nějak zkusím shrnout, tak se dostávám k tomu, že vám vadí má neinformovanost ohledně rtuti v plombách a chemtrails :-).

 Trochu mě zaráží, že tak inteligentní člověk jako vy si nevšiml, že jsem se k informaci o rtuti v amalganových plombách přece jen dostal :-). Na škole nás to opravdu neučili. Jsem už nějaký ten rok ze školy pryč. I když možná jsem opravdu jen chyběl... já se škole rád vyhnul když to šlo :-D.

 No a co chemtrails? Tak myslím, že tady máte mezery ve vzdělání vy. Když jsem byl v pubertě, tedy odhaduji ve vašem věku, tak jsem se o mraky a počasí dost zajímal. A nebudete mi to věřit, ale nikde o plné obloze čar po letadlech nebylo ani stopy. Asi že ty kondenzační stopy za letadly dost rychle mizely.

Navíc jsem 5 let sloužil u průzkumu dělostřelectva a ani tam by nikdo za "kondenzační stopy" ruku do ohně nedal :-). Vřele vám doporučuji stránky ORGO-NET, kde možná pochopíte, že to asi zas tak v pořádku není. Jinak okurky nám zavařuje babička a má je výborné. Tedy octuju dál :-).

 Ještě bych dodal, že si nešlo nevšimnout jak apelujete na vzdělání. Asi vás nepřekvapí když vám povím, že tomu systému školství co tu máme, nejsem ani trochu nakloněn :-). Ale nebojte, plánuju dát dítě do lesní školky, aby z něj vyrostl divoch :-).

 Někde jsem četl (tuším encyklopedie alternativní medicíny), že lidoví léčitelé jsou lidé s nízkým nebo i žádným vzděláním :-D  Tak prosím omluvte moje pravopisné nedostatečnosti a úroveň mého vzdělání.

 No a málem bych zapoměl. O moderní medicínu se zajímám. To by jste mi křivdil. Každý rok chodím na pravidelnou lékařskou prohlídku. Zaměstnavatel na tom trvá :-D. A zkuste si přečíst více z mých stránek. Tuším, že úvod a pár rad pro léčitele :-).

 

 No a když se to vezme kol a kolem..... článek, na který jste reagoval, byl poměrně dlouhý a obsáhlý.. takže jestli vám vadily jen tyhle drobnosti, považuji své literární dílo za velmi úspěšné.

 Závěrem vám děkuji za to, že navštěvujete stránky zabývající se duchovnem a věřím, že nám přízeň zachováte.

 

 Přeji vám krásný den bez čar na obloze :-).

 

 Pavel V

A ještě dodatek zkopírovaný z orgo-netu:

 

Něco pro "chytré", co nevidí chemtrails

Orgonet: ...moc děkuju Guessovi za následující vševystihující příspěvek do komentářů. Perfektně shrnuto.


Něco pro "chytrého" pana Anonymního:

Nevidíte stovky čar denně na obloze, kde běžně proletí sotva 20 letadel denně?

Nevidíte, že ty čary nemizí, ale roztahují se do celistvé kovově šedé vrstvy?

Nevidíte narůžovělou koronu kolem Slunce?

Nevidíte, že je třičtvrtě roku celé dny tma, jako v 6 večer?

Nevidíte, že prší z mlhy, kterou to s sebou nespláchne, ale přetrvává několik dní?

Nevidíte, že prší, když je vysoký tlak a že vždy tomu bylo naopak?

Nevidíte, že po několikadenním dešti se mlha rozplyne a je o 15 stupňů tepleji? Normálně se po dešti ochladilo a pár hodin trvalo, než se zase oteplilo.

Nevidíte tisíce videí na Youtube, kde jsou evidentní chemtrails, a to dokonce v time lapse a speciálně upravená letadla pro postřik?

Nevíte, že ČR po vstupu do NATO podepsala Open Skies Treaty a nevíte, že to znamená, že letadla CIA a NATO mohou létat přes naše území bez ohlášení?

Nevidíte rozdíl mezi běžným letovým provozem v 9000m a chemtrails sprayery ve 12 - 14000m?

Nevidíte, že i když je jasno, obloha není blankytně modrá, ale hliníková?

Nevidíte, že oblačnost se tvoří jakoby z ničeho na jednom místě a je tam udržována?

Nevidíte satelitní snímky plné chemtrails?

Nevidíte, že lidé jsou unavení, neschopni přemýšlet, teče jim neustále z nosu, kašlou a nevědí proč?

Nevidíte, že jsou na obloze mraky, které nejsou přirozené? Jsou jako gelové kapsy ze kterých neprší, přestože jsou plné vody.

Nevidíte mapy bleskových aktivit a nevíte, že v přírodě je nemožné, aby byly blesky stovky až tisíce kilometrů v přesných řadách?

Nevíte, co je HAARP a EISCAT? Nevíte, jak promocí ELF vln mohou ovlivňovat počasí?

Nevidíte během pár minut oblohu jemně rozvlnkovanou po celé Evropě a není to orografická oblačnost?

Není vám divné, že jsme neustále trápeni povodněmi, a to několikrát do roka a že z nebe spadnou tuny vody na jednom místě během několika minut? A na jiných místech planety (tam, kde se to někomu hodí) jsou lidé sužováni suchem a požáry?

Nevíte, že Američané mají nový laser, schopný vyvolat déšť bez nutnosti zasévání kondenzačních jader?

Nevíte, že v USA běží mnoho oficiálních programů na ovládání počasí? Nemyslíte, že armáda je v tomto odvětví mnohem dál?

Nejsou klimatické zbraně ideální? Nepřítel je decimován a ani neví, že je ve válce.

No, milý pane máte před sebou ještě hodně dlouhou cestu."

 

 

 

 

 

6.9.2013

Rád bych vás upozornil na stránky : energieupramene.blogspot.cz/2013_09_01_archive.html

Mohu vám je velmi doporučit a speciálně motoristům článek o UF :-). Osobně už se ho chystám zítra dát do auta. 

 

 

5.9.2013

Dobrý den, tak se nám ta návštěvnost webu zvedá do výšin o kterých jsem ani netušil, že existují :-D. Také chci z celého srdce poděkovat všem co přispěli na provoz webu. A to už celkově částkou 500kč. Je to krásné ocenění těch kteří čerpají zde dostupné informace a uvědomují si, že to stojí spoustu času a studia:-). Přeji vám všem krásné dny a boží požehnání. Pavel V 

 

20.8.2013

V úvodní stránce jsem si dovolil připsat informace o tom jak vlastně pracuji a s čím :-)

 

19.8.2013

Zdravím všechny čtenáře těchto stránek ,
Dnes bych k vám měl poněkud netradiční sdělení. Od založení těchto stránek už uplynul nějaký čas. Stránky jsem zakládal s tím, že tu především známí najdou to, co bych jim jinak musel opakovaně psát do mailů. Stalo se ovšem to, že web nabral na oblíbenosti a návštěvnost se mnohonásobně zvýšila. Jako první jsem zaplatil doménu, aby stránky byly dohledatelné a vy nemuseli zadávat šílenou adresu. Nedávno však návštěvnost stoupla natolik, že jsem byl nucen zalatit i rozšířené služby. Jinak by se lehce mohlo stát, že po pár dnech od začátku měsíce, by se vám již stránky nezobrazovaly. To znamená, že náklady na web teď ročně činí zhruba 1300kč. Není to moc, ale když máte rodinu, je to výdaj se kterým je třeba počítat. Ačkoliv jsem měl nabídky na umístění placené reklamy, všechny jsem zdvořile odmítl. Nemám rád reklamy (re-klamy… opakovaný klam). A tak chci, aby i vy jste si mohli číst v klidu a bez otravných hloupostí. Pokud by chtěl někdo z vás čtenářů na provoz stránek dobrovolně přispět, pak tak může učinit převodem na účet: 162012418/0600. Přispět lze samozřejmě jakoukoliv částkou. Pokud by měl někdo zájem přispět částkou větší než 400kč může do zprávy příjemce uvést svou adresu a já mu rád pošlu něco z mých výrobků jako poděkování. Abych doplnil případné dotazy: roky jsem si od svých klientů nebral žádné fin. prostředky ani za čas ani za léčení. Jediné co si platili, byly odebrané přípravky k léčbě. Nově jsem nasadil taxu 100kč za hodinu konzultace jakožto kompenzaci za čas. NIKOLIV za léčení! Abychom si rozuměli…. běžná taxa je co vím 300 - 700kč. Za konzultace po mailu a diagnostiky na dálku nepožaduji nic (není problém denně napsat 10 až 50 mailů). Já nemám potřebu na někom vydělávat, ale tato částka mi alespoň částečně kompenzuje čas, který bych jinak mohl trávit třeba opravami našeho domečku. A zároveň tím eliminuji některé lidičky, co si mě chtějí „zdarma vyzkoušet“ (ano takoví opravdu jsou) a nebo ty, kteří si myslí, že čaruju nad ešusem a oni nemusí udělat nic. Ten, kdo se chce opravdu léčit pochopí, že je to o práci jak léčitele tak klienta.
Ještě doplnění pro představu. Studiem stránek na webech, knih, vypracováváním diagnostik a léčením strávím týdně průměrně 25-40 hodin. Je to nekončící studium a mne baví.
Proto bych byl rád, kdyby stránky nadále přinášely radost vám i mě :-) .
Přeji vám krásný slunečný den a děkuji za pochopení. Přeji vám z celého srdíčka aby to vaše bylo naplněné láskou a porozuměním :-)

Váš Pavel V.

 

P.S.:  Pro stávající i nové členy posezení u čaje jsem založil samostatnou záložku s informacemi, aby nemuseli hledat v aktualitách :-). 

Jo a do odkazů přibyly další super stránky vyjímečných lidí:-). Např.: www.miroslav-zelenka.cz/

A ještě jednou.... :-)  byly přidány nové tinktury do složky: Co si doma vyrábím

 

9.8.2013

 

Přeji krásný den :-). Dnes bych vás rád upozornil na stránky:  vhled.webnode.cz/blog/  Je tam tolik informací se kterými se stotožňuji, že mi přijde lepší umístit sem odkaz nežli 90% stránek kopírovat sem :-). Samozřejmě tak činím se svolením majitelky stránek a tímto jí děkuji za vstřícnost a ochotu :-). Přeji příjemné počtení. 

 No a ještě maličkost. Ke svému kontaktu přidám číslo účtu. To aby jste si ho mohli zkontrolovat popř. se na něj nemuseli doptávat :-). Přeji vám krásný den plný lásky a sluníčka v srdíčku :-).  

 

                                                          Pavel 

 

6.8.2013

 

Přeji vám krásný silně slunečný den :-D,

 takže první dávka ořešákové tinktury je na světě a vydařila se výborně :-). Už není moc času na to naložit další. Takže kdo zaváhá....nebude mít :-). Množství jsem, vzhledem ke zkušenosti z loňské výroby, opět navýšil. Tak snad s tím vydržím na celý rok :-).

 A teď jedna novinka. Poslední dobou s radostí sleduji, že různí lidé začali místo peněz používat směnování. Tedy i já se přidávám a moje výrobky bude možné platit nejen penězi, ale i jinak. Kdo chce může si to odpracovat. A nebo nabídnout něco ke směně. Vítám především domácí produkci. Pro příklad co už bylo takhle směněno: pečený čaj, med, brambory, víno atd. Například pokud děláte nějajé ošatky nebo..nebo..no prostě cokoliv :-D. Každý něco umí. Je to ode mne nabízená alternativa :-).

Jo a milujeme domácí sýry :-D

 Přeji krásný den. Bůh vám žehnej. Pavel

 

5.8.2013

Zdravím vás lidičkové :-),

 

takže nejdřív oznamuji, že jsem si užil léčitelské prázdiny a jsem opět k dispozici.

Také už mám hotovou první várku ořešákové tinktury a jakmile mi dorazí lahvičky pošlu co jsem slíbil.

A mám tu pro vás jedno sice delší, ale moc pěkné video. www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QHNeR3BGM2E 

V září začne čajování s druhou novou skupinou a ještě je pár míst volných. setkávání budou v sobotu jednou v měsíci. Přesnější informace vyvěsím až se domluvím na OU o volných termínech. 

Přeji vám krásné dny. Pavel 

 

22.7.2013

Takže další setkání u čaje bude první sobotu v měsíci září a pro druhou skupinu termín vyhlásím v srpnu. Jinak připomínám, že v mých receptech je postup na přípravu ořešákové tinktury a teď je vhodný čas na výrobu! Já mám první dávku naloženou a zítra chystám další. Po zkušenostech každým rokem dělám stále víc a stejně mi vždy dojde před výrobou nové. Hold máte spotřebu lidičkové :-). Nezapomeňte se juknout na doporučenou četbu. Přeji krásné letní dny bez "čar na obloze" :-). Sluníčko v srdíčku  Pavel

 

17.7.2013

V sekci Odpuštění jsem přidal návod tak jak jej používám já. Jak pro sebe tak pro své klienty. No a jináč myslím, že první skupina může pokračovat setkáním v srpnu :-D. Když už nevyšlo to v červenci. Jako vždy první sobota v měsíci 16,00 v prostorách OÚ Železné. Bude mi ctí a národním svátkem. Témata máme připravena zajímavá a jsem zvědav kdo má hotov domácí úkol :-). Pavel

 

10.7.2013

Tak jsme před asi měsícem definitivně odpojili TV a místo ní dali kytku :-). Nechyběla nám ani trochu a tak jsme ji za pár korun prodali. Život bez "mediálních masáží" je fakt lepší. Už dlouho (několik let) jsme nesledovali TV zprávy kde jde jen o krev a zločiny. Když se podívám kolem sebe nic takového nevidím. Maximálně rozhádané sousedy :-). Prostě život bez televize je lepší ve všem. Věnujem se jako rodina sobě navzájem a především našemu malému synáčkovi. Jeho grimasy a vymýšlení a provádění všeho možného(nejlépe toho co se "nemá".)...to je něco co mi nemůže dát žádný připitomělý program.

 Ještě bych zmínil jednu věc.... nepřijde vám nesmyslné, že chlap přijde domů....hezky pozdraví ženušku a odpovědí je mu: "Večeři máš v troubě!!" A dál kouká zasněně na dementní seriál kde je to "každý s každým" až se ti dva dají dohromady....óó to je romantika.... . BLBOST!!!  Kdyby to vypnula a hleděla se tomu chlapovi věnovat tak má doma něco daleko lepšího. :-)

 

 Samozřejmě obdoba zas platí pro spoustu chlapů :-)  Myslím, že je to 1:1 :-).

 

Krásné dny. Pavel

 

9.7.2013

 

Jelikož se už hlásí lidičkové do druhé skupiny "posezení u čaje" bylo by fajn kdyby se co nejdříve dopřihlásili i další co mají zájem ať můžem pomaloučku začít čajovat :-). Vzhledem k tomu, že preferuji osobní přístup a jde spíš o to aby každý pochopil o čem je řeč, skupina by měla mít max. 8 členů. Nehodlám z toho dělat nějaký naplněný sál kde si vyplácám co mi slina přinese :-D. Z první skupiny mám výbornou zkušenost, že témata se tak nějak samy objeví a každý něčím přispěje... ať už jaká kniha a proč jej zaujala....zkušenost s bylinkou...či událost v životě. Prostě fajn posezení :-). Pokud někdo váháte jestli to zkusit tak to prostě zkuste. Nemůžete ztratit nic víc než trochu času. A nikdo vás nenutí jít znova :-).

 

Ovšem zkušenost je taková, že kdo přišel přivedl další :-D. No uvidíme. Už se na vás těším :-). Přeji krásné dny a lásku v srdíčku.

 

 Pavel 

P.S.: Případné dotazy k posezení u čaje rád zodpovím :-). 

 

23.6.2013

 

Jak jsem slíbil ve složce "moje recepty" je ode dneška recept na ořešákovou tinkturu. Užívejte s rozmyslem. Případné dotazy rád zodpovím. (pokud to nebude hovadina :-) ).

 

Přeji vám krásné dny.

P.S.: Vzhledem k tomu, že jsem ještě pracovně "dobíhal"  prodlužuji si léčitelské prázdniny do konce měsíce července. Vyjímku jako vždy tvoří akutní případy.

 

Pavel

 

13.6.2013

Oznamuji, že pro vás připravuji stránku s doporučenou četbou :-). Odkaz bude na konci seznamu. Ať se máte čím bavit a vzdělávat :-). Jak říká moje přítelkyně: Jen informovanost nás může posunout dál :-).

 

Pavel

 

10.6.2013

 Krásné letní dny,

oznamuji, že posezení u čaje na měsíc červenec se ruší. Většina z vás má dovolené a různé povinnosti a zábavy...mne nevyjímeje :-). Pokud by někdo ze skupiny měl pocit, že to nevydrží a nějakou tu konzultaci potřebuje ať mi napíše a domluvíme si nějaký individuální program. V nějakém termínu který si domluvíme. Přeji vám ať se daří a připomínám, že od září otevírám druhou skupinu do které by bylo vhodné se předem přihlásit. Po druhém sezení se opět skupina uzavře.

 

              Ať jste zdraví a nezapomínejte....kdo nemá emoce ten má nemoce :-).

 

 Pavel

 

4.6.2013

 

Po delší úvaze jsem se rozhodl sepsat a vystavit vám recept na ořešákovou tinkturu. Parazitální napadení organismu je tak rozšířené, že je třeba s tím něco dělat. Nejsem schopen říct kdy recept vystavím, ale počítám, že dost brzy na to aby jste stihli výrobu. tuto tinkturu je možné vyrábět jen pár týdnů v roce.

Krásné dny. Pavel V

 

3.6.2013

 

Oznamuji, že od poloviny června do minimálně poloviny července si beru volno od léčitelství. Výjímkou jsou pouze domluvené schůzky, akutní případy (to nezahrnuje nic co počkalo měsíce a teď to chce někdo řešit) a posezení u čaje. Přesto, že nejsem povinen nikomu nic vysvětlovat....jen pár slovy. Jsem pracující člověk. a v těchto měsících trávím v zaměstnání o dost více času než jindy. Mám rodinu a chci se jí věnovat protože je pro mne velmi důležitá. Ono přijít po 12 hodinové směně z práce...napsat třeba i 50 mailů....udělat pár diagnostik a jít spát....a další den znova. O víkendech a když to stíhám i přes den konzultace. Sběr bylin...příprava mastí, tinktur, olejů, psaní na web. A další činnosti s tím související.....to dá jednomu prostě časem zabrat. Nevyjmenoval jsem vše co dělám, ale vím, že občas potřebuji odpočinek:-). Děkuji za pochopení a respektování. Přeji vám krásné dny. Pavel V

 

27.5.2013

 

Dobrý den,

 

 posezení u čaje bude jako vždy v sobotu v prostorách OÚ v 16,00. Nezapomeňtě domácí úkoly. Tato skupina je již uzavřená protože kdokoliv další by nestíhal co už jsme vše probrali. Novou skupinu pro další zájemce kteří se již hlásí otevřu na konci prázdnin. Takže kdo bude mít zájem ať se zavčas ozve. Počet míst je omezen. 

 

A něco pěkného na večer :  www.youtube.com/watch?v=fwCKg16moGs

 

1.5.2014

Tak a je tu čas na sklizeň Medvědího Česneku :-). Ti kdo neví kam na něj a bydlí poblíž se mohou v neděli (pokud bude vhodné počasí) připojit k výpravě na sběr této vynikající byliny. Zájemci ať se hlásí na mail. Napíšu vám místo a čas setkání. Sebou doporučuji plátěnou tašku nebo košík. a chleba s máslem a něco na pití.

 

 Pro účastníky posezení u čaje: Tuto sobotu v 16,00 jako vždy v prostorách OÚ Železné. Sebou papíry, tužky a domácí úkoly :-D.

 

 Přeji krásný den a žijme teď :-). Pavel

 

26.4.2013

 

Tak a příroda nám začala vydávat své poklady... je vhodný čas na sběr kořene Kostivalu. Tedy pokud jej umíte najít i bez květu. Už vám jej začínají ukazovat špičaté listy a nezapomeňte, že kořen nemá přijít do styku s kovem, aby nepřišel o účinné látky :-). Více o kostivalu najdete v jiných záložkách. Je to moje oblíbená bylina. Nevím jak je to možné, ale rok co rok nadělám zásobu na zimu...a nikdy nevydrží do dalšího jarního sběru :-). Ještě upozorním, že po sběru kořene vždy v zemi zůstane pár zbytků kořínků a z těch vyrostou nové rostliny. Takže se nemusíte obávat, že by jste své místo sběru o tuto skvělou bylinu připravili...spíše naopak :-). Přeji krásný den. Pavel 

 

 

17.4.2013

 

Dobrý den vám všem :-),

 

Děkuji všem zůčastněným za milé a příjemné posezení u čaje (přestože jsem pil kafe :-)). Další setkání opět v 16,00 v prostorách OÚ Železné a to dne 4.5.2013.  Těším se na vás a témata už mám připravená :-).

 

Zároveň oznamuji a upozorňuji na novou záložku na webu. V menu bude úúúplně dole... tuším jsem ji nazval: zajímavosti a důležitosti. Vřele doporučuji.

 

Zatím jde především o kopie článků z výýborných a inspirativních stránek: www.zemejas.cz   

 

Váš Pavel V 

 

5.4.2013

 

Tuto sobotu....tedy zítra 6,4, v 16,00 opět posezení u čeje v prostorách Obecního Úřadu. Jste zváni všichni kdož chtějí přijít :-). Na závěr si domluvíme témata na příští "čaj". :-)

 

Váš Pavel

 

23.3.2013

Vlastnosti které nám u jiných nejvíce vadí.... jsou ty kterých se bojíme u sebe.

 

 

Vážení a milí přátelé :-),

 

další setkání v čaje bude 6.4.   tedy první sobotu v dubnu. Opět v prostorách Obecního úřadu. Sraz v 16,00 před budovou. Tedy u obchodu :-). Těším se na další setkání a povídání. Tentokrát už i s krátkým dechovým cvičením. Předpokládaná doba trvání...1,5h až 2hodinky :-).

 

 Pavel

 

 

Pozvánka na povídání u čaje.

 

 

Dobrý den,

rád bych vás srdečně pozval 2.3.2013 do prostor obecního úřadu v Železném na posezení s povídáním. Tématem bude léčitelství, zdravá výživa, důležitost vitamínů a minerálů, bylinky, receptury k využití místních druhů bylinek, transformace, dále pak krátké meditační a dechové cvičení apod... Rád uvítám každého, bez ohledu na věk a znalosti v daném okruhu, kdo má zájem a chuť si o podobných věcech povídat, či jen poslouchat. Setkání budou následně probíhat zřejmě vždy první sobotu v měsíci v 16,00 hodin. O přesném termínu a případných změnách budete vždy zavčas informováni na webu: www.lecenimkuzdravi.cz

 

Vzhledem k tomu, že ideální stav je max. 10 účastníků, žádám vás tímto o potvrzení účasti na mail ( xvasikp@seznam.cz) alespoň 4 dny před termínem. V případě většího zájmu než je kapacita bude domluven další termín pro druhou skupinu.

 

Co s sebou?

Především dobrou náladu a otevřenou mysl.

Hrneček a oblíbený čaj.

Pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře.

Otázky, máte-li nějaké.

Případně něco na poznámky.

 

Co sebou nebrat?

Zapnutý mob. telefon.

Poštovní holuby.

Víc jak pět příbuzných, kteří nečekaně přijeli na návštěvu.

 

 

 

Pavel Vašík

 

 

14.2.2013

 

Tak aktuálně jsem přidal stránky o přírodní chemoterapii a seznam toho co si doma vyrábím :-).

 

5.2.2013

 

Často kolem sebe slyšíme, že člověk má se změnami začít u sebe. Ale jak?? Třídění odpadů je už věc vcelku běžná. O farmářských bedýnkách jsem vám již info poskytl a dnes tedy z jiného soudku :-). Což takhle prát v prášku který je k přírodě šetrnější ?? Už vidím jak se někteří chytáte za hlavu a říkáte si, že to bude drahé.....tak vás mohu uklidnit. Je to levnější než většina normálních s fosfáty a zanechávající v prádle toxické látky. Jde o koncentráty, takže 1,5l je na 20 praní. Objednali jsme si tekutý prací prášek, aviváž, prostředek na nádobí a na podlahu. Celé i s dopravou nás to stálo něco kolem 300kč!!  Pokud jde o tekutý prací prášek a aviváž, tak jsme byli zvědaví jestli vůbec teda vypere prádlo a ejhle.... byli jsme spokojeni :-). Prostředek na nádobí taky nádobí umyl i když stále to chce ruce ve dřezu :-). Dokonce voní po citronech takže nevidím důvod proč jej nepoužívat. Jediné co jsme pořádně nevyzkoušeli je prostředek na mytí podlah. Každopádně za ty ceny se mi vyplatí jednou za měsíc si objednat zboží přes přehledný e-shop. Dovolím si vám tu nabídnout prodejnu kde jsem objednával. My používáme prostředky řady Excel. No a zase jsme k přírodě kousek blíž a šetrnější a přesto civilizovaní :-).

 

 www.bio-natural.cz/exec/search.aspx?exps=excel&SearchType=Fulltext

 

P.S.: A jak je život vtipnej? No jen jsme se uklidnili, že tedy "eko prášek" pere a dítě budem mít čisté. Tak nás babičky vyzásobili do té doby používaným Persilem protože byl v akci :-D :-D. Jak vidíte být "eko" není jen tak :-D. 

 

3.2.2013

 

Už nějaký čas funguje užasná věc která podporuje náš systém drobných podnikatelů v oblasti zemedělství. Jedním z krásných příkladů jsou farmářské bedýnky. Více info zde: www.farmarske-bedynky.cz

 

Tento odkaz bude jistě zajímat především lidičky v poli působnosti této firmy. Ale i ostatní si mohou najít podobné možnosti ve svém okolí. Za důležité považuji aby lidé věděli, že tyto možnosti tu jsou :-). Příjemné počtení. 

 

2.2.2013

 

Nabízím vám tu něco k zamyšlení. Někteří z vás v tom najdou možná směr....někteří cíl....někteří to nepochopí...., ale asi všechny zaujme :-).  Osobně mě to dost nakoplo udělat to co jsem delší dobu cítil, že udělat mám :-).

 

www.youtube.com/watch?v=6yICAe4Q-84&feature=youtu.be

 

 

31.1.2013

 

Dovolte abych vám dal k dispozici krásné video s člověkem který otevřeně mluví o věcech o nichž neuslyšíte od svých lékařů ani slovem. Moc rád bych tomuto pánovi poděkoval a vyjádřil svou úctu a obdiv. Chce to notnou dávku statečnosti.....té osobní. 

 

www.youtube.com/watch?v=veYdS9zxSPg

 

20.1.2013

 

Ještě něco k očkování: www.slobodavockovani.sk/news/proc-se-neockovat-proti-chripce/

 

18.1.2013

 

Pár odkazů pro zajímavost:

 

orgo-net.blogspot.cz/2013/01/nova-radikalni-teorie-fyziky.html

 

orgo-net.blogspot.cz/2013/01/volna-energie-slovensky-vynalezce-nemes.html

 

Moc zajímavé:

www.youtube.com/watch?v=a9tcCau-fyw&list=UUkkxrMaX0q0y35tpql_TtiQ&index=10

 

Doplnění předcházejícího odkazu: 

translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&ei=phrOUMGGEoLl4QTG3oC4CA&hl=cs&prev=/search%3Fq%3Djim%2Bgriggs%2Bhydrosonic%2Bpump%26hl%3Dcs%26client%3Dopera%26tbo%3Dd%26channel%3Dsuggest%26biw%3D1600%26bih%3D777&rurl=translate.google.cz&sl=en&twu=1&u=https://hydrodynamics.com/about-us/strategy/&usg=ALkJrhifmHl3qarPqRpQ_rKjN1LUiQFbxw

 

A něco k transformaci: 

 

orgo-net.blogspot.cz/2013/01/bozska-matka-chvili-to-potrva-nez-se.html

 

 

2.1.2013

 

Vážení přátelé,

 dovoluji si oznámit, že od 20.1. jsem vám opět plně k dispozici :-). 

 

2.1.2013

Odkaz na stránky pro ty jež začínají nebo již chápou, že spousta věcí je tu jinak než je nám předkládáno. 

 

orgo-net.blogspot.cz/

 

Zdravím vás přátelé,

 

 mám vám předat něco málo informací. Vztahují se ke konci tohoto významného roku 2012. Asi už není člověka který by si nevšiml změn jež se dějí. 

 

 Speciálně pro převaděče, léčitele a další pracovníky světla:  možná se vám dějí poslední dobou zvláštní a možná i nepříjemné věci. Je to útok zaměřený na naše slabiny. Temná strana se snaží svést nás z cesty naplnění našeho úkolu. Zůstavejte v lásce a víře. Vše se děje jak má a je to období nejtežších zkoušek. Nikdo vám přesně nepoví co a jak se bude dít. Vkládám video s informacemi od někoho komu věřím:

 

www.stream.cz/uservideo/771805-kiesha-crowther-rok-2012-cz

 

Něco pro všechny: 

 

 Je nadmíru důležité víc než kdy jindy pochopit, že jediným zákonem je nám vlastní svědomí. Buďme chápaví k druhým a otevřeme se lásce a bytostem jež tu s námi jsou odnepaměti aby nám pomáhaly.  Doporučuji nesledovat televizní zprávy a jiné programy s negativními informacemi jež nás mají dostat a udržet v atmosféře strachu. Většina z lidí cítí, že se blíží velké změny. Jde o změny k lepšímu. Proto věřte, že je nesmysl důvěřovat katastrofickým scénářům.  Vyjděte raději ven a pomáhejme si navzájem. Učme se od našich dětí. Usmívejme se a s láskou v srdci přijímejme vše co se děje. Žijme přítomností. Nedovolte myšlenkám, aby vám utíkaly do minulosti nebo do budoucnosti. Žijte tím co je právě teď....protože to je cesta jak být šťastný. Jakékoliv nepěkné myšlenky prostě vyhoďte z hlavy a dosaďte si krásné :-).

 

 Váš Pavel V 

 

 

 

17.11.2012

 

Vážení přátelé.... chápu, že spousta lidí má v patách nějakou tu zimní chorobu jako rýmičku nebo kašílek. Ano mám vynikající tinkturu na posílení imunity. Ale všem jejím uživatelům bych rád vysvětlil, že ačkoliv je opravdu tento produkt jeden z nejcenějších co mám tak nedostatek vit. C prostě nenahradí. Ideální pro rychlé překonání choroby je tedy kombinace tinktury a ládovat se vit. C. Zároveň připomínám, že šípek po roce skladování již. vit C téměř nemá. Bohužel spousta zpracovatelů vám prodá šípek starší roku. Jejich heslo je: 2 roky expirace. Tak přeji pevné zdraví a s usměvem na tváři do konce roku 2012 :-).  A z toho, že se spousta lidí budí kolem třetí ráno si taky nic nedělejte. Karma se čistí dost intenzivně a tak je to trochu tlak. Ale vše se děje jak má :-).

 

 Pavel 

 

11.11.2012

Pro ty které zaujal odkaz o očkování a chtějí podpořit aby očkování bylo pouze dobrovolné:

 

petice.webnode.cz/

 

 

 

26.10.2012

Konečně někdo veřejně promluvil o tom jak je to s očkováním. S touto paní doktorkou se plně shoduje i můj názor. Přeji příjemné pokoukání. 

 

www.youtube.com/watch?v=N0nKovObghw&feature=player_embedded#!

 

 

A ještě něco o Islandu. Proč by vás to mělo zajímat??  protože máte rádi svobodu a možná začnete přemýšlet nad tím proč jste o Islandu dloho nic neslyšeli. Copak to asi vypovídá o médiích? Jsou tak objektivní a upřímní a neůplatní že??? ( velmi silná ironie) :-)

 

(www.youtube.com/watch?v=xXekFsv-NuY)

 

 

 

7.10.2012

Oznamuji, že od poloviny listopadu minimálně do poloviny ledna "neordinuji". Není problém zaslat mast či tinkturu ...namíchat čajík, ale žádné čištění.  Jediné co jsem ochoten řešit jsou akutní případy u dětí a pokud potřebujete domluvit si termín nebo půjde o něco závažného určitě se domluvíme.  Děkuji za respektování a pochopení. :-)    Pavel V

 

 

15.9.2012

Tak nám nadešel čas sirupů :-). Mám už uvařenou první dávku. Použil jsem jhak osvědčené bylinky tak i nějaké ty na vyzkoušení :-). Základ zůstává stejný vždy, ale doplňující byliny s každou dávkou obměňuji. Aby si tělo nezvyklo. A aby to nebyla nuda. A také ne každému konkrétní bylina zabírá stejně. A nezapomeňte také dávat pozor na alergiky. Ať nepoužijete bylinu jež by jim mohla přitížit. Přeji uspěšné vaření :-). Návod máte v: moje recepty. 

 

11.9.2012

 

Kdybychom si toliko nevytvářeli představy a respektovali svobodnou vůli svou i ostatních...... bylo by o mnoho míň co odpouštět. 

 

 

25.8.2012

 

Zdravím vás přátelé :-),

 

 nastal ideální čas pro sběr plodů bezu. Jen připomenu, že čerstvé plody jsou proti zácpě. Sušené proti průjmu. Ti šikovní z vás již mají v komoře plno bylinek a různých přípravků z nich. Já mám už zásobu ořešákové tinktury, třezalkové i kostivalové. Kouzelné kapky se taky najdou. A stejně tak Janův olej. Měsíčkový olej. A naloženo mám i na speciálné pleťovou vodu :-). Hojivé mastičky i kostivalové jsou připraveny a tak už mnoho nezbývá. Snad jen se připravit na sezónu bylinných sirupů proti kašli :-). Tož se opatrujte a přeji krásný den. Pavel V

7.8.2012

 

Je neuvěřitelné jak často, to co přednášíme jako naše přání, není v souladu s naším já. Jak moc se dokáže to vyslovené přání lišit od toho co skutečně chceme...po čem toužíme. Čím to? Že by nás tolik svazovaly společenské konvence? 

Nebo jen nedokážem být upřímní ani sami k sobě ?????????

 

 

24.6.2012

 

Zázrak vyléčení zažívá ten, kdož především odstraní příčinu nemoci.

 

Kdo nechce na sobě pracovat, lepším být a nedokáže odpouštět, toho neuspokojí ani deset léčitelů vyhlášených. Takový člověk půjde  od jednoho k druhému. Zázrak očekávaje, ale vždy zklamán bude. Tak dlouho, dokud se sám nepřičiní. 

 

 

 

2.6.2012

Jak nám čas postupuje je stále důležitější učit se žít přítomným okamžikem. Bohužel spousta z nás to stále neumí. Neustále v myšlenkách utíkáme k tomu co bude nebo co bylo. A neužíváme si to co právě je. A tak se nám snadno může stát, že se jednou ohlédneme a zjistíme jak rychle nám uteklo několik let. Proč?? Protože jsme nežili přítomností. Čekáte ve frontě? Čekáte na cokoliv a myslíte při tom na to co bude aby jste ten čas "nějak přežili"?  Chyba. Zkuste se rzhlédnout... možná budete překvapení o co všechno se připravujete. Co bude řešte až to přijde. Teď s tím stejně nic nenaděláte. Maximálně si uděláte nějaký model ke kterému budete směřovat. A to v lepším případě nebude ten katastrofický... jak to většina lidí dělá a stresuje se zbytečně a dopředu. Žijte tím co je teď :-). A tím i vaše budoucnost bude hezčí. Protože teď žijete následky již dříve vytvořených příčin. A právě teď a tam kde jste vytváříte další příčiny následků jež budete žít. Kdo vidí svou budoucnost černě...najde ji svých obav naplněnou.

 

 Teď a tady....tím se naučte žít. :-)

 

25.4.2012.

 

V odkazech jsem co šlo předělal na přímé odkazy. Přesto nefunkční odkazy je třeba zkopírovat a vložit do vyhledávače. Děkuji za pochopení. Pavel

 

P.S.: moc krásný film o tom, že když se chce jde to :-). : www.ted.com/talks/view/lang/cs//id/1248

 

24.4.2012.

 

Tento odkaz mi byl zaslán jednou laskavou dušinkou. Moc jí za něj děkuji. Upozorňuji, že je určen jen těm kteří mají odvahu vidět pravdu tak jak je. Je to na dvě hodinky, ale stojí to za to a určitě i vydržet do konce. Pokud by jste nenašli film... může se stát, že byl smazán. Kdo jej stihne vidět pochopí rychle proč jsou snahy takový film odstranit. 

Pavel V

 

22.4.2012.

 

Vážení přátelé nastal správný čas na sběr Kostivalu. Já už mám uvařenou druhou várku mastiček. Pokud nemáte zkušenost s hledáním Kostivalu v těchto jarních časech....pak mějte napaměti pár drobností. Nehledejte ho tam kde nerostl v létě...kdy ho poznáte lépe :-). Najdete ho především podle rašících listů. vypydají jako listy lopuchu, ale jsou špičaté. Kořen dobývejte opatrně... a zeširoka. Jsou to kořeny dlouhé, ale rády se lámou. Dobré je, že je to rostlina neuvěřitelně houževnatá a i z kousku kořene vyroste nová rostlina :-). Kostival lékařský je moje oblíbená bylinka. Zkušenosti s mastičkami z této bylinky umí opravdu zázraky a nevyrovná se jí nic co vám prodají v lékárně. Přeji vám hodně uspěchů a málo příležitostí tyto bylinky potřebovat :-).

 

 Pavel

 

11.3.2012

Po pár letech co se věnuji léčitelství jsem došel k závěru, že jsou 3 hlavní fyzické příčiny nemocí a neduhů.

1) Překyselený organismus. Toto je způsobeno především stravou a kyselé prostředí je líhní plísní, bakterií a dává také prostor spoustě různých zánětů.

2) Nedostatek vitamínů a minerálů v těle. Oslabená imunita je jasným příznakem nesprávného stravování.

 

3) nedostatečný přísun tekutin (vody!!) . Asi 70% žen by přestala bolet hlava a také ledviny by netpěly. Navíc by se lépe z těla vyplavovaly toxiny. 

 

Z toho jasně vyplívá, že se správnou a vyváženou stravou a pitným režimem dá předejít většině nemocí. Samozřejmě s ohledem na to když pomineme psychické příčiny. 

Závěr??  Zajímejme se více o to co jíme :-).

 

Bylinky

Už delší čas pozoruji jak mi lidé občas doporučují ať se podívám na tu či onu exotickou rostlinu jak užasné má učinky. Věřím, že jejich nadšení je upřímné. Ale co tito lidé postrádají je víra v moudrost přírody :-). Myslím to tak, že v našem okolí roste vše co potřebujeme. A málokdo ví co umí bylinky které jim běžně rostou na zahradě či za plotem :-). Kolik z nás ví co vše dokáže obyčejná kopřiva? jitrocel? lichořeřišnice?  Víme vůbec co nám roste na zahrádce? Echinaceu známe. Ale víte, že se jmenuje Třapatka nachová a kde kdo ji má v záhonku? Příroda nám ve své moudrosti dala vše co potřebujeme a do pár kilometrů od našich domovů. Chápu, že pro media je zajímavější psát o cozokrajných rostlinách. Ale mě osobně zajímají víc ty co máme " za domem " :-). Nebráním se získávání nových informací.. ale téměř každá "zázračná" rostlina má svůj protějšek tady u nás doma. Jen to nevíme :-).  Pavel