Energetická očista

    To, o čem tu budu psát, je něco o čem se moc nemluví a i já jsem o tom mluvil nerad nebo vůbec ne. Až poslední měsíce jsem došel k názoru, že je načase tyto informace a vědomosti předat. Proč jsem tohle téma "nenakousl" dříve? Protože lidé jsou učeni žít ve strachu a i informace, jež jim mají pomoci, dokážou mistrně využít k vlastní sebezkáze. Takže o čem se tu rozepíšu? O odvádění negativních energií, jež si občas někdo z nás nosí v auře. Co je to aura, tu popisovat nebudu, a kdo to neví, ať kouká studovat auru a tento článek si dočte později :-)

    Co je to negativní energie? Zjistil jsem, že většina lidí neví, co si pod tím představit. Je to pro ně něco neznámého a jaksi "esoterického", čemu mohou rozumět jen zasvěcení. Bohužel s tímto přístupem bychom se nikam nedostali :-). Nejde totiž o to něco vidět nebo cítit. Především lze tyto entity odhalit sledováním sama sebe a svých myšlenek a konání :-). Těch neg. energií je celý seznam a myslím, že na něm ani nemám všechny :-). Setkal jsem se se spoustou z nich, ať už při masivních útocích na lidstvo samotné nebo u svých klientů. Nebo když jsem z neopatrnosti něco "přetáhl" na sebe. To se stává častěji, než by se mi líbilo, ale i o tom to je. Život je především škola :-). O éterických poutech jsem již psal a je to krásně popsáno na webu, na který jsem vám už odkaz dal v příslušné složce. Je to nejběžnější záležitost, se kterou se lze setkat. Pořád, ale nevíte co si představit pod neg. energiemi? Mno..to je různé... útok černé magie, astrální larvy, démony, separáty, diskarnáty a také přidružené duše. Jak jsem předeslal, ten výčet je mnohem delší, ale pro to o čem tu chci psát, to není až tak důležité. Pozastavme se u přidružených duší. Mnozí z vás už ví, že po fyzické smrti (těla) má duše nějaký čas na to, aby odešla, kam má. Pokud tak neučiní, zůstává zde mezi námi. Ovšem sem nepatří. Proč tu zůstává? No buď ji tu drží její záměr či pouto, nebo ji tu naopak někdo drží..poutá. Kupříkladu zemře starý pán a jeho vnučka, která ho měla moc ráda, ho tu prostě drží energetickým poutem. Když si jeho přítomnosti je vědoma, může si s ním i povídat. Problém ale je, že duše už sem nepatří a tím, že ji tu někdo drží, jí opravdu nepomůže! Navíc taková duše tu jen živoří a na úkor někoho. Těžko se člověk může rozhodovat sám za sebe, když má v auře jakoukoliv entitu, byť je to hodný příbuzný. Chápu, že někdo může mít pocit, že si tu někoho zemřelého chce nechat. Ale to je velmi sobecké! Někdy tu duše zůstává, protože je vázána sama k něčemu nebo někomu. Tím by se nám vcelku vysvětlily ty pohádky o duchu, co hlídá poklad že? :-)   No věřte nebo ne...stává se to. A v pohádkách a pořekadlech se dá najít víc, než tušíte. 

    Samostatnou kapitolou jsou otvory do astrálu, jiných světů, dimenzí. Já se vám pokusím předat instrukce jak podobný problém rozeznat a řešit. Pokud se nám do některého těla aury přilípne nějaká neg. energie, bylo by bláhové ji podceňovat. Je to často inteligentní entita a umí se dobře skrývat. Jak ji odhalit? Sledujte své myšlenky a chování. Pokud vám přijde zvláštní, že najednou máte myšlenky s agresivním podtextem, návaly zloby, výbuchy vzteku... postě "to nejste vy", je dost dobře možné, že jde právě o vliv těchto entit nebo éterická pouta. Rozhodně vám neublíží, když se budete snažit očistit. A to klidně několikrát. Návody přikládám. Někdy se stane, že v půlce čištění budete mít pocit, že už je vše fajn. Tak na to pozor!! Může jít o velmi chytrou taktiku právě entity, co parazituje na vaší energii. Na čas se stáhne a vy máte pocit, že je vše v pořádku. Za den, dva se projeví a vy budete hledat příčiny jinde, protože jste se přece čistili. Všímejte si i toho, jak na vás reaguje okolí. Zvířata, děti, citlivější lidé. Mohou se vám začít vyhýbat, protože cítí, že nejste v pořádku. Jistě, že ne každá špatná nálada je následkem neg. energií v auře :-). Ale moc byste se divili, kolik násilí a zločinů lidé páchají pod vlivy těcto entit. A pak se nelze divit, že sami nechápou jak takového činu byli schopni. Ano, až tak daleko vás tohle může dohnat, jste-li oslabení a entity příliš silné. Například epileptici si nic nepamatují z období záchvatu. Ani nemohou..v té chvíli entita násilně přebírá nadvládu nad tělem. Byť na chvíli.

    Lidé se mne občas ptají: "Proč se mi to děje?" No, to je různé. Takový útok černé magie je většinou známkou toho, že má na vás někdo řádně spadeno :-). Ale ona se většina toho, co na vás vysílá, stejně jemu vrátí, a takový člověk si to pak nehezky užívá. Co vyšleš...to se ti vrátí. Někdy je důvodem spousta černých myšlenek, které vám sníží vibrace na úroveň, kdy už nejste chráněni tolik, jako když jste plni optimismu a klidu a pěkných myšlenek. Takovým lidem je opravdu těžké pomáhat a málokdy to má smysl. No, a dalším důvodem může být to, že sice máte vibrace vyšší, ale napojíte se ét. pouty na někoho, kdo má v auře tyto energie a ty se po energetickém kanálu mezi vámi svezou k vám. To bývají entity, které hledají pomoc a chtějí pryč odsud tam, kam patří. A dobře vědí, že čím víc světla, tím větší šance na odchod tam, kam patří. No a jak mi jednou výstižně řekla moje učitelka: "Světlo láká můry." A lidé s vysokými vibracemi se občas prostě stanou terčem útoků těch, co se tady tomu snaží na zemi šéfovat. Ovšem jejich čas se nachyluje a lidé se snad jednou naučí být svobodní. Zatím to moc neumí.

    Pokud jde o otvory do astrálu a jiných světů či dimenzí nebo do min. životů, je to trochu jiná kapitola. Ať už řešením, tak příznaky. Tyto problémy se nám nejčastěji ukazují ve spánku. Vidíme věci nevídané a těžko pochopitelné. Určitě z nich nemáme dobrý pocit. Probouzíme se bez energie a velmi často. Ono celkově pokud se setkáte s něčím podobným, ať už pouty, neg. energiemi či otvory, jste dost vyšťavení a tím pádem i bez nálady :-). A ještě méně máte chuť to nějak řešit. Jenže jinak se toho zbavíte těžko. A žádat o pomoc jiné je sice snadné, ale kam zmizela vaše škola? Vaše snaha? Obejít problém znamená neučit se. A pak můžete čekat obdobnou školu ve větším měřítku. Už jen málokdy je mi dovoleno někomu s tímhle pomáhat. Lidé se cítí podvedení...proto tu ten léčitel je, aby mi pomohl.... . To je opravdu omyl :-). Léčitelé tu jsou, aby vám pomohli najít vaši cestu. Za ruku vás nikdo nepovede. A když ano, dostanou za to od univerza (Boha) po packách oba. Nemusíte mít obavy, že byste něco dělali špatně. Buď si pomůžete, třebaže ne napoprvé. Ale rozhodně to nezhoršíte :-). A vždy můžete někoho požádat, aby se za vás pomodlil. Modlitba upřímná a z lásky k bližnímu má velkou sílu. Sám jsem se o tom nedávno mohl přesvědčit. A vězte, že to není nic jiného než příjemný rozhovor s Bohem. A ten má na vás čas vždy a všude a pro všechny.

    P.S.:  Vstupní branou neg. energií do naší aury jsou emoce strachu, lítosti, zlosti, sebelítosti apod.

 

Je vybráno sedm hlavních negativních emocí, které bychom měli mít pod kontrolou:

- v pořadí: závist, nenávist, křivda, zloba, lítost, strach, trápení se pro druhé.

 

U všeho platí:

Sedět nebo stát. Nekřížit ruce ani nohy. Dlaně otočené nahoru. Vše se řeší co nejefektivněji. A žádejte jasně, ale s pokorou. Dobré je si zapálit svíčku.

 

Čištění od neg. energií:

Žádám tě, panenko Marie, Ježíši Kriste a Bože (kdo vám vyhovuje) o vaši ochranu, lásku, sílu a víru.

Archanděli Michaeli, žádám tě o mou ochranu a práci pro mne.

Odveď prosím negativní energie z mojí duše a aury do míst určených jim vůlí Boží.

(opakovat tak dlouho jak je třeba - tím je myšleno pořád dokola. Né jednou denně měsíc!)

 

Pouta

Archanděli Michaeli, žádám tě o přeseknutí všech éterických a energetických pout, které mi berou sílu a energii.

(většinou stačí zopakovat několikrát po sobě)

 

Otvory do Astrálu, jiných dimenzí, jiných světů, min. životů.

Ježíši Kriste, náš spasiteli, žádám tě o uzavření všech otvorů do... (Astrálu, jiných dimenzí, jiných světů, min. životů), které jsou ke mně
namířené, nebo mne jakkoliv ovlivňují. A žádám tě o jejich zapečetění.

(opakovat tak dlouho, jak je třeba)

 

Prokletí

Bože, prosím o zrušení a vyrušení prokletí, žádám, aby bylo přerušeno i se vším, co ho způsobilo. Žádám, aby vše bylo vyčištěno i s otisky a se záznamy. Bože žádám, abys naplnil světlem a láskou všechny osoby a situace, kterých se toto prokletí týká.