Informace o mě

  

    Tak tedy. Bylinky a jejich léčivou moc jsem obdivoval už jako kluk. A před několika lety když jsem měl zdravotní potíže.....pomohla mi z nich paní léčitelka. Bylo to období kdy jsem lítal po doktorech... k psychologovi... na magnetickou rezonanci a další... Avšak nežli jsem si mohl dojít pro výsledky vyšetření... bylo mi "pomoženo" a já dodnes výsledky vyšetření neviděl... a už mě ani nezajímají :-). Jsem zdráv a rád k tomu pomohu i vám. Ovšem paní léčitelka mi také oznámila, že já sám mám jisté schopnosti a mohl bych jich využít ku pomoci nejen sobě, ale i jiným. Nějaký čas jsem věnoval jejich rozvoji a studiu toho co je třeba (vlastně studuji stále). 

     K tomu také patří jedna informace... ne každý léčitel dělá vše stejně jako jiný  a ne každý léčitel má schopnosti pro to či ono. Tím však nechci říct aby je někdo soudil... naopak... každý je svým způsobem vyjímečný (mimo šarlatánů)... vězte, že vaše kroky vždy povedou k tomu jenž vám může pomoci. Také neodsuzuji v žádném případě klasickou medicínu. Jsem neustále v úžasu nad tím co lékaři dokáží. Bohužel někdy i nad tím jak produktivně pracují pro farmaceutický průmysl... ten neobdivuji vůbec.  A jelikož pominula doba kdy bylo léčitelství pro doktory totéž co výpověď pokud se o něčem takovém zmínili... děkuji všem lékařům kteří dokážou přiznat, že klasická medicína stále léčí spíš následky nežli příčiny. Ale položme si ruku na srdce... pomůže nám odstranění následků bez vyřešení příčiny??

    Pravá podstata nemoci je často naprostým překvapením... a je až neuvěřitelné jak snadno po jejich vyřešení samovolně zmizí následky:-).   

Budiž vám tedy tyto stránky pomocníkem. Přeji vám všem čistou duši a laskavé srdíčko :-).  

P.S.:  V aktualitách vás budu informovat o aktualitách.... překvapivě :-D