Na této stránce vám budu doporučovat četbu... překvapení, že? :-). Tituly, které jsem přečetl, se pokusím alespoň v krátkosti okomentovat, abyste si udělali obrázek, zda vám má ta či ona kniha co nabídnout. Stránku s tímto tématem připravuji z důvodu úspory vlastního času a pro vaši inspiraci. Přeji vám, ať tu každý naleznete, co se vám bude hodit a co v praxi využijete. Až jednou napíšu vlastní knihu, určitě ji tu taky zmíním :-D.

Přeji vám krásné dny, slunce v srdíčku a příjemné počtení,

    Pavel

 

David Michie: Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda

 Přemýšlel jsem komu by se tahle kniha nehodila.... a nenapadl mě nikdo... :D Je to kniha pro všechny :-)

 

 Stejný autor napsal i Dalajlámovu kočku. Pokud jste fandou audio knih.... Ivanka Jirešová ji namluvila dokonale :-)

________________________________________________________________________________________________________

Lama Ole Nydahl: Buddha a láska

    Tuhle knihu mohu jen doporučit. Neumím popsat o čem je, ale stojí za to si ji přečíst. 

________________________________________________________________________________________________________

Alexander Loyd, Johnson Ben:  Léčebný kód

    Kniha pojednává o unikátní a velmi jednoduché léčebné metodě dostupné každému. Všichni (snad) víme, že nemocná duše dělá nemocné tělo. Tato metoda jde na kořen věci. Řeší především příčiny a následky pak samovolně mizí. Tuto metodu jsem s velkým úspěchem vyzkoušel na sobě a mohu ji doporučit.  Jediné co se mi moc nelíbí, je sdělení autora, že metodu lze používat i na jiné a to i bez jejich vědomí. To beru jako přestupek proti vesmírným zákonům. Tohle bych si dovolil pouze v případě, že bych měl svolení dotyčného a on sám nebyl schopen tuto metodu používat. Tím myslím např. nepohyblivost, neschopnost mluvit, soustředit se.

Kniha je psaná "americkým stylem", takže spousta příkladů jako motivace a samotná metoda se vejde na A4 velkým písmem :-)

_____________________________________________________________________________________________________________

Ludmila Eleková: Očkování, jeho účinky, následky a jejich léčba

    Tato kniha se mi dostala do rukou teprve před pár dny. Na její přečtení mi stačilo asi 2,5 hodiny. Dá se koupit do 85,- korun českých, ale myslím, že stojí za mnohem víc. Máme malého synka a očkován není, mimo jiné i díky informacím právě od této lékařky, za což jsem velice vděčný. Velmi slušnou formou, s podklady hromady nastudovaných materiálů, a to i zahraničních, jasně deklaruje jaká obrovská neinformovanost o této problematice panuje jak mezi veřejností tak mezi lékaři. Osobně bych knihu označil za průlomovou a revoluční v oblasti PRAVDIVÝCH informací ohledně tohoto neskutečně masivního obchodu s lidským utrpením a životy. Není to kniha jen pro nastávající rodiče..., ale pro každého, kdo chce vědět víc o této problematice, protože se dotýká nás všech. Buď jsme očkováni my, naše děti, vnoučata, příbuzní, známí atd. Tuto knihu opravdu doporučuji každému.

____________________________________________________________________________________________________________

Zdeňka Jordánová: Poznej svůj cíl

    Tahle paní napsala několik skvělých knih. Ovšem tuhle považuji za základ. Jestli jste četli knihu Tajemství a nějak vám to nedošlo nebo nefunguje... tak po přečtení této knihy budete mít jasno :-). Nevím, jak dlouho tu knihu mám. Ale od té doby co jsem ji koupil, jsem ji četl několikrát, což nedělám často. Povětšinu času ovšem knihu půjčuji svým klientům. Je moc hezky a "lidsky" napsaná. Mám doma ještě další dvě od stejné autorky a jsem za ně opravdu vděčný. Není to velká kniha a stojí kolem 200kč. Ovšem obsahem je k nezaplacení :-).

_______________________________________________________________________________________________________________

Bodo J. Baginski, Shalila Sharamon: Základní kniha o čakrách

    Jak název napovídá jde především o základní vysvětlení čaker. Co to je... jak to funguje... co s tím :-D. Kdokoliv kdo se zajímá o léčitelství a energie, by měl mít alespoň základní povědomí právě o čakrách. Když dělám základní diagnostiku, kontroluji i základních 7 čaker. Jejich stav mi ukáže jak stav fyzického těla, tak stav psychiky. Je to pak v kombinaci s dalšími informacemi velmi cenná pomůcka k zjišťování příčin a potažmo řešení následků :-).

_______________________________________________________________________________________________________________

John Virapen:  Nežádoucí účinek: Smrt

    K této knize je pro mne dost těžké se vyjádřit objektivně. Její obsah pro mne není až takovým překvapením. Nicméně je to surová pravda. Vidím to denně kolem sebe. Děkuju Bohu za to, že ten člověk našel v sobě odvahu a tu knihu napsal, protože jen když se lidé dozví co se tu děje, může se něco změnit.

     Kniha popisuje co a jak dělají farmaceutické firmy. Napsal ji jeden z jejích bývalých ředitelů. Když do vyhledávače napíšete jméno autora nebo knihy, dočtete se alespoň základní data.

_________________________________________________________________________________________________________________

Miroslav Hrabica: Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí

    Tak to je kniha, která by dle mého názoru měla být v každé rodině :-). Pomáhá mi už několik let, a stále v ní pročítám, a stále mi má co dát. Přiznám se, že občas by mi vyhovovalo mít to napsané stručněji a jasněji, ovšem to není rozhodně výčitka k autorovi. Za tuto knihu mu velice děkuji a věřím, že i vám se bude líbit :-).

 Doporučuji a především těm, co nemají rádi život v iluzi.