Zrcadla

zrcadla.odt (78,1 kB)

 

Zrcadlová magie

 

Zrcadla jsou všude kolem nás, každý máme zrcadlo minimálně v koupelně, někdo nosí zrcátko v peněžence, jiný ho má v ložnici či v předsíni. A přitom si málokdo uvědomuje esoterický význam zrcadel a jejich sílu, která je nebezpečnější, než si mnozí z nás myslí. Zrcadlo není totiž jen odrazovou plochou, před kterou se můžeme učesat, ale zrcadlo je jednou z nejsilnějších bran do jiných dimenzí a také vstupní branou pro celé zástupy bytostí, z nichž bychom si většinu domů nepozvali. 

 

Na internetu koluje bezpočet návodů na různá kouzla se zrcadly, mezi nejčastější patří návody na věštění, poznání vlastního nitra a na pohled do jiných světů. Všechna tato kouzla jsou ale hazardem, když ne přímo se životem, tak se zdravím a to jak s duševním i s fyzickým. Při upřeném pohledu do zrcadla se sice podíváme hluboko do svého nitra, ale to nitro není až tak úplně naše. Často je zrcadlo totiž jen odrazovou plochou, která díky fyzikálním zákonům odráží okolní realitu, ale stává se, že se místo na odraz díváme do jiné dimenze, která se zdá úplně stejná jako ta naše. Někdy vskutku vypadá stejně, jindy si můžeme všimnout různých rozdílů, odtud ty děsivé historky, kdy se člověk díval na svůj odraz, který náhle udělal něco jiného, například otočil hlavu nebo pohnul rukou. Pokud se upřeně díváme na svůj odraz v zrcadle, jiná dimenze se dříve nebo později vynoří a nakonec seznáme, že místo do svých očí hledíme do úplně cizího pohledu našeho vzdáleného dvojčete. Což je někdy docela o rozum, ti, co to zažili, mi jistě dají za pravdu. 

 

V nejhorším případě se může stát, že se se svým zrcadlovým dvojčetem prohodíte, nikoli na tělesné, ale na astrální úrovni.  Neptejte se mě, jak to funguje ani jak se to může stát. Ale je to dost bolestivé, nebezpečné a pro nezkušeného člověka to může být i smrtelné, případně se z toho zblázní a už se nikdy nevzpamatuje. Ocitneme se totiž v jiném světě, který je téměř navlas stejný, jako ten náš, ale přesto se v miniaturních detailech liší a naprosto s námi nerezonuje.

 

Do jiné dimenze za zrcadlem se také dá vycestovat při astrálním cestování a návrat odtamtud nemusí být vždy v našich silách, proto při astrálním cestování do zrcadel nikdy, za žádných okolností nelezme a pokud možno se do nich ani nedívejme. Stejně tak se vyvarujme zrcadlové magii, protože můžeme k sobě z jiného světa přitáhnout věci, které se k nám přichytí a můžou navěky pokřivit nejen naše emoční či mentální tělo, ale i naši duši. Zrcadla jsou také zloději energie a to i z hlediska fyziky, přijímají naše světelné paprsky, naši energii, aby nás mohli zobrazit a to, co se od nich neodrazí, to spolykají. Zrcadla jsou tedy destruktivní předměty, a čím méně jich budeme mít doma, tím lépe.

 

Učení feng shuei doporučuje, abychom neměli zrcadlo naproti vchodovým dveřím nebo abychom je neměli v ložnici. A má svatou pravdu. Skrze zrcadla si totiž zkracuje cestu velké množství bytostí, jak jsem zmínila výše, v astrále je to průchozí plocha, stejně jako okno nebo dveře a zkušený poutník dojde skrze zrcadlo během vteřiny na druhý konec světa, zatímco nezkušený se mezi zrcadly ztratí navždy. Pokud tedy máme zrcadlo v ložnici, nedej Bohové tak, že se v něm odráží naše postel, koledujeme si o nepříjemné noční návštěvy. Průchody skrze zrcadla užívají hlavně energeticky slabé bytosti, které nemají dost síly, aby se astrálem pohybovali jen silou myšlenek, což jsou zejména bludné duše, hladoví démoni a larvy a vůbec jiná astrální havěť. Andělé třeba zrcadla nevyužívají vůbec, takže pokud by nám nějaká bytost tvrdila, že je Anděl a přitom přišla skrze zrcadlo, nevěřme jí ani slovo a rychle jí pošleme pryč.

 

Mimochodem, víte, proč se podle legend Upíři neodrážejí v zrcadle? Protože je řeč o astrálních Upírech, démonech, živících se životní energií lidí a ti se v zrcadle ze své podstaty odrážet nemohou, stejně jako každá bytost, žijící v astral, tedy Víly, Skřítci, Duchové, Andělé, Démoni. Nikdo z nich se v zrcadle neodráží, protože v astrále je zrcadlo jen rám, kterým můžeme projít jinam, nikoli odrazová plocha.

 

Pokud máme v pokoji, kde spíme zrcadlo, pravděpodobně nebudeme spát moc dobře a do snů nám polezou různé noční můry, které vyvolají strachem se živící škrkny, co přišli skrze zrcadlo a chtějí se na nás přiživit. Zabránit tomu můžeme nejlépe tak, že zrcadlo dáme pryč nebo ho alespoň přesuneme do jiné místnosti. Pokud to nejde, tak ho na noc zakrývejme nějakým přehozem a pokud ani to nejde, třeba je zrcadlo moc velké, položme před něj křišťál, který bude destrukce pohlcovat a zabrání každé bytosti projít dovnitř či ven.

 

Krásný klidný den vám s láskou přeje Jana El Nath