GPZ a PSZ

    GPZ, nebo-li geopatogení zóna. Bylo o nich již napsáno hodně a není problém si o nich informace najít. Já vám jen povím, že ne každá GPZ je nebezpečná a její řešení (vyrušení nebo odklonění), není nic složitého a rozhodně není třeba investovat do nějakých pyramidek, virgulí apod. Osobně se domnívám, že v takových případech jde spíš o tahání peněz z důvěřivých občanů bez uspokojivého či trvalého výsledku. 

    Jak tedy GPZ vyrušit či odklonit? Můžete to zkusit sami, popřípadě najít léčitele, který toto pořeší. Pokud se rozhodnete zkusit to sami, pracuje se s energiemi Krista. Nejdéle mi odklonění opravdu silné GPZ trvalo 20 minut. Samozřejmě je velkou výhodou, pokud ovládáte práci s kyvadýlkem. Tak si můžete zjistit jak umístění zóny, tak její sílu vyzařování a potažmo čas potřebný k jejímu vyrušení či odklonění. A v závěru jestli jste byli úspěšní.

    Osobně tyto GPZ řeším na dálku. Nechce se mi cestovat po republice a plýtvat svůj čas a vaše peníze :-D. Stačí k tomu plánek domu či bytu s adresou a označením patra u bytu. Vy můžete pracovat přímo na místě. Ruce dlaněmi dolů a opakovat větu: Ježíši Kriste, náš spasiteli, žádám tě o tvé energie k uzavření (odklonění) GPZ v tomto místě (adresa). Je třeba se soustředit a brzy ucítíte silné energie procházející vašima rukama. Čas potřebný k odklonění, či uzavření, si buď zjistíte dopředu nabo dáte na intuici. Po ukončení je dobré si zkontrolovat stav. Jednou se mi stalo, že jsem GPZ "naháněl" po domě dokud nebyla mimo dům :-). 

    PSZ.  Psychosomatická zóna. Jak vzniká? To je prosté. Zdivo obsahuje křemeny a další minerály a ty mají paměť. A to i vibrační. Tedy pokud v nějakém domě žijí lidé s velmi nízkými vibracemi a co chvíli se hádají, zůstává v takovém místě jakýsi energetický otisk. Samozřejmě těch způsobů, jak mohou vzniknout taková místa, je více. Nechám to na vaší fantazii představit si jak třeba :-).  Určitě všichni známe místa, kde se prostě "necítíme". Naopak příjemná jsou nám místa s vyššími vibracemi. Teď se samozřejmě nebavíme o domech, kde jsou nějaké duše či entity a otvory do astrálu či jiných dimenzí. To zas probereme jinde :-). Co s takovou PSZ? Opět je to velice prosté. Stačí do takových míst poslat spoustu vysokovibrační energie, která takovou zonu vyruší.... a nejlépe ještě přidáme a budete se divit, jak se najednou návštěvám nebude chtít odejít :-). 

    Postup:  Jako u GPZ používám energie Krista. Jde to jak na místě, tak na dálku, pokud máte plánek, adresu a svolení majitele nemovitosti či svolení shora. 

 

 Ježíši Kriste, náš spasiteli, žádám tě o energie pro vyrušení PSZ v tomto místě.