Dohody, sliby, smlouvy, závazky

    O co vlastně jde? Občas něco plácnem a netušíme jaké to může mít následky. Stačí si jen tak říct, že až se stane tohle tak udělám tamto. Nechci uvádět konkrétní příklady abych někomu nepřipomínal co se mu dělo a jiný příklad mne nenapadá :D. V čem je problém? Že se toho chytnou negativní energie a bytosti z astrálu a pak vám dají co proto. Ty bytosti kterým se říká bytosti světla se takových nedomyšlených slov nechytají...jen ti co vám to osolej nazpět. Kdo to zažil ví co to umí s člověkem udělat. Kouzlo tohoto textu na zrušení takovýchto dohod, vazeb, slibů, smluv a závazků je v tom, že si jej můžete udělat aniž by jste pátrali jestli se vás to týká. Jednoduše.... jde to udělat i preventivně. Důrazně však připomínám, že text není vhodné jakkoliv pozměňovat!!!! Ono není legrace to správně poskládat tak aby to fungovalo jak má. Takže pokud do tohoto textu někdo bude zasahovat za výsledky neručím. Tento "návod" jsem dostal od své učitelky a jsem jí za něj vděčný. Pomohl už spoustě lidí. Teď ho tu máte k dispozici všichni :-). Pod textem je návod.

 
 

    VE JMÉNU NEJVYŠŠÍHO BOHA JÁ JSEM JEDNOTA V BOŽÍM STVOŘENÍ. V TOMTO OKAMŽIKU MĚNÍM KAŽDOU MYŠLENKU, PODMÍNKU, SPOJENÍ, PŘIPOUTÁNÍ, SMLOUVU, SPOJENECTVÍ, DOHODU NEBO VAZBU S KAŽDOU NEGATIVNÍ BYTOSTÍ, ENERGIÍ NEBO PŘEDMĚTEM, KTEROU JSEM KDY VĚDOMĚ ČI NEVĚDOMĚ UČINILA V TOMTO VESMÍRU, POKUD NENÍ V SOULADU S NEJVYŠŠÍM ZDROJEM VEŠKERÉHO STVOŘENÍ A BOŽSKÉHO PLÁNU NA ZEMI.

    JÁ JSEM NYNÍ VE VŠECH NIŽŠÍCH I VYŠŠÍCH TĚLECH PLNĚ SPOJENA S NEJVYŠŠÍM ZDROJEM VEŠKERÉHO STVOŘENÍ. V SOULADU S VESMÍRNÝM ZÁKONEM DÁVÁM SVOLENÍ VŠEM SVATÝM KÓDŮM A PROGRAMŮM, ZA NĚŽ JSEM ZODPOVĚDNÁ A JICHŽ JSEM KDY BYLA, BUDU NEBO JSEM NOSITELEM, ABY BYLY NYNÍ VYNESENY DO STAVU ČISTOTY V SOULADU S BOŽÍM ŘÁDEM A BYLY V TOMTO STAVU NAPOŘÁD UDRŽENY A TO V SOULADU S BOŽÍ VYŠŠÍ VŮLI. 


    TAK SE STAŇ TAK TO JE!


3x opakovat aby se naplnil vesmírný zákon. Opakovat hned po sobě. Nahlas a zřetelně. Být sám… zapálenou svíčku někde poblíž. Sedět… nekřížit ruce ani nohy… ruce dlaněmi nahoru.