Otevřete oči

Otevřete oči, protože všechno je jinak

 

Proč takový název? To pochopíte, když dočtete tento článek. O čem bude? O tom, co se tu děje, ale asi jinýma očima, než jste zvyklí. Věnuji se léčitelství a ruku v ruce s tím jde spousta věcí a studování kde čeho. Třeba i konspiračních teorií. Jak to souvisí? Léčitelství a nějaké konspirace? To máte tak… jeden se diví, proč lidem lékaři neustále předepisují antibiotika, aniž by to mělo pozitivní účinek. A tak hledáte a zjišťujete, až přijdete na to, jak se to tu má s farmaceutickými firmami a jejich vztahy s lékaři atd atd. Kdo chce může si přečíst více.

 No a když se k podobným informacím začnete dostávat, logicky máte potřebu si je ověřovat. Tedy já určitě. Například Chemtrails. Chvíli mi trvalo než jsem pochopil, o čem se to na orgo-netu vlastně píše. A pak jsem začal sledovat „čáry“ na obloze. Když jsem došel k závěru, že na tom „něco bude“, začal jsem zkoušet recepty, co s tím. A ono to fungovalo!! No a pak už v tom jeden lítá. Ale pořád tak nějak obezřetně… zas jako jsou věci, které mi teda přes síto zatím neprošly a nebo se jimi nezabývám.

 Jenže po ověření si několika takovýchto teorií už začnete koukat na svět jinak, ať chcete nebo ne. A co hůř… říkáte si „jak to můžou jiní nevidět?“ Jak to, že jim nejsou divný čáry na obloze? Jak to, že jim není divný, že jim doktor potřetí předepíše něco, co dvakrát nepomohlo? Proč někdo proočkovanej skrz naskrz dostane černý kašel? Proč lidi nevidí, že se zastavuje orná půda a my (doslova) žereme odpadní zeleninu odkudsi? Proč jíme Geneticky Modifikované Potraviny? Vždyť to nemá chuť a ani zvířata to nechtějí. Proč se nedozvídáme, že fluor v zubní pastě nám kazí zuby? Proč nám neřeknou, že amalgamové výplně obsahují rtuť? Proč nám neřeknou, že balená voda je jen podvod největšího kalibru? Proč?? Proč??? PROČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proč? Protože my sami se o to nezajímáme! A ti co se zajímají, jsou divní a nešlapou v řadě. To jsou ti divní, co nemají doma TV (bože jak tak mohou žít… a takhle kazit děti?). To jsou ti, co neočkují děti (šmankote jaká nezodpovědnost!!). To jsou ti, co jí víc zeleniny než masa (chachacha). To jsou ti, co nakupují ve zdravé výživě, nebo mají zahrádky... nebo kupují zeleninu od farmářů (zbytečný, v tescu mají španělský jablka). To jsou ti, co jdou na demonstraci proti tomu, aby nám sypali jedy na hlavu (blázni).

BLÁZNI?? OPRAVDU?? Nebo prostě ví víc ???????????????

(Je možné, aby věděl víc někdo, kdo nečučí na TV, protože tam je všechno, co potřebujeme vědět?)

 

Je!! A právě proto, že je zajímá život kolem sebe a nikoliv mediální masáž.

Abyste mi rozuměli… nikomu nic nevyčítám, ale zkuste se zamyslet a podívat se na věci jinak. Při léčení lidí je třeba odstraňovat především příčiny nemocí a ty jsou duševní (psychické). Nehodlám tu popisovat celý princip. Kdo chce, může si o tom přečíst. Knih i článků je o tom dost. COŽE? O tomhle? Jo vy to nevíte?

 No ale pokračujme… a když lidičkové nechtějí, aby se jim nemoc opakovala, je logicky třeba něco změnit… totiž změnit sebe! A občas pro vysvětlení používám takovou pomůcku (miluju příklady a přirovnávání… moc mi to pomáhá). Jde o zapalovač. Benzínový obyčejný zapalovač. Vezmu ho do ruky mezi prsty a ukážu dotyčné, zatím nechápající, osobě. A položím prostinkou otázku: "Jakou má barvu?" Odpověď je jasná… černou přece. Následuje další otázka: "A je tam nějaký nápis?"  (v tu chvíli už pochybují, jestli jsem normální). "No není... je jen černej!" A co následuje? Vezmu ten dozajista černý zapalovač bez nápisu a začnu jej otáčet! A ejhle! On je z druhé strany i zlatý!! A zespodu má nápis!!! Pointa??

Nabídl jsem jeden úhel pohledu… a vážení přátelé… zatím každému stačil!! Nikdo se mě nezeptal, jestli bych ten zapalovač mohl otočit nebo mu ho půjčit. Nikdo si ho nevzal do ruky a neprohlédl celý. Všem k zhodnocení stačila jedna nabídnutá strana. A takhle s námi manipulují média. Tohle děláme pořád. Stačí nabídnutá informace a my už máme obraz celku. Jenže není vždy vše takové, jak je nám předkládáno. Vlastně skoro nikdy!

 Vysvětlím vám v krátkosti jeden princip. To, čemu věnujete myšlenky, tomu věnujete energii. Čemu věnujete energii, to posilujete. Začíná vám dávat smysl, proč je politikům jedno, jak se o nich mluví a píše? Hlavní totiž je, že mají pozornost! Po volbách se divíme, jak mohl vyhrát právě ten. No když odečteme manipulace voleb a vyřazení kandidátů, kteří by mohli pracovat v zájmu nás občanů, tak jde právě o pozornost… to je energie a tak se vyhrává. Stejně tak nemá smysl jít demonstrovat PROTI něčemu. Vždy jen ZA něco! Jen tak posiluji to, co chci. Média tohle ví a využívají to dokonale. Jak velké a zrůdné to je, vám dojde, když se s odstupem podíváte co vysílají. A jak pracují s podvědomím… reklamy… to je něcíčko!! Navodí ve vás strach z něčeho a nabídnou řešení. Očkování, lupy, jogurt, cokoliv… cokoliv jen aby prodali!! A oni to umí. Protože vy v zájmu zdraví a štěstí uděláte vše. A vůbec vás nenapadne, jak nesmyslná je podstata toho strachu. Ale proč by tohle média dělala? No protože jde jen a jen o peníze… Dělají, za co jsou placeni a ještě si někteří myslí, jak to dělají skvěle. I když co já o tom můžu vědět... my už televizi nemáme. Víc mě baví žít, než se na parodie života dívat. Raděj koukám na oblohu a tak vidím to, co jiní ne. Ty podezřelý pitomý čáry.

 Přicházíme k další otázce… kdo a proč platí TV, aby nás takhle otupovala a odtrhávala od reality? Nejdříve proč… Protože lidé žijící ve strachu jsou manipulovatelní. A navíc tím odtrhávají vaši pozornost od opravdu důležitých záležitostí. Byl jsem 5 let v profesionální armádě… a občas jsem se dozvěděl, co se vlastně děje i za hranicemi republiky. A víte co? Nikde jsem o tom neslyšel, ani nečetl. Až za pár let (!!!!) se objevila nenápadná zmínka, že se cosi kdesi. A proč? Protože by se vám to ani trochu nelíbilo. Máte pocit, že na vás media nepůsobí? Tak schválně… jaký je rozdíl mezi bombardováním s oběťmi na civilním obyvatelstvu a leteckou podporou?? ŽÁDNÝ!!!!  Jen vkusně podaná blamáž o „teroristech“ a „spojencích“. Je to jen malinkatá ukázka, jak vám někdo nastavuje pouze jednu stranu zapalovače a  tu co chce, abyste viděli. Kdo? Je to něco tak velkého a zrůdného, že se tomu nechce věřit. Jenže právě na tohle spoléhají. Že i když se k vám tyhle informace dostanou, stejně jim nebudete věřit. Slyšeli jste někdy o tom, že existuje malá skupina lidí, co vlastní velkou většinu bohatství světa a že celý svět i vlády států řídí? Ne? Tak to jste jen nedávali pozor. Ano? A přišlo vám to příliš ulítlé? No tak není. Proč se tím zabývat? Protože se to týká i vás, vašich dětí, každého, koho znáte nebo potkáte. Máte pocit, že se vás to nedotýká? Hmmm… a používáte elektřinu? Jíte? Pracujete? Platíte daně? Jestli jednou jedinkrát zní odpověď ano, pak se vás to týká. Stačí, že jste tady na zemi. A jste v tom po uši. A oni si dávají sakra záležet, aby vám to nedošlo.

 Co s tím? No oni se nejvíc bojí jediné věci, že se začnete zajímat a ptát. Protože jednota je to, čeho se bojí. Bojí se toho, že lidé otevřou oči a budou se zajímat o sebe a lidi kolem sebe a dění kolem sebe. Všichni čekali, co se bude dít koncem roku 2012. Většina lidí má pocit, že se nestalo nic. Tak to je omyl. Stalo se hodně, ale málokdo si toho všímá. Zvláště proto, že čekal něco víc a proto, že je naše pozornost stále sváděna jinam. Co se stalo? Přišly sem nové energie a stále sem proudí. Lidé se probouzejí a otevírají oči a ptají se proč. Proč se děje něco, co nemusí? Proč by měla být ta a ta válka? Proč platím daně a školné dětem a doktorům a povinné ručení a přitom silnice stojí za prd, doktoři mě nevyléčili, auto jsem odvezl do šrotu a dostal kulový a děti ve škole nejsou tak vzdělané, jak jsem čekal :-D Proč tedy platím? Proč?? Proč???

 

 A teď přidám ještě těžší kalibr. Copak vám říká jméno Nikola Tesla? Chorvatský vynálezce, s jehož prací jsme ve styku denně. Nebudu vám tu rozepisovat, co všechno vymyslel a co používáme. Přejdu rovnou k tomu nejdůležitějšímu. Volná energie.  Tesla věřil, dokázal a uvedl do provozu zařízení, jež zdánlivě vytvářelo elektrickou energii z ničeho. Samozřejmě to mělo vysvětlení. I když jiné, než jsou současní fyzici schopni přijmout. Jenže ti ještě byli v plenkách, když Tesla konstruoval motory a to na střídavý proud. Proč volné energie? To máte tak. Na patentových úřadech leží kolem 5000 patentů na podobné technologie. Takže logická otázka… Proč sakra ještě platíme ČEZu??? No tak asi nebude překvapení, že jsou v tom prachy. Veliké penízky. A ještě něco. Totiž svoboda! Jak to myslím? No tak si spočítejte za co platíte? Za energii. Zdá se vám to přehnané? Tak se zamyslete se mnou. Každý výrobek, který máte doma, počínaje toaletním papírem až po domácí kino, byl vyroben na strojích poháněných elektřinou. A tu jste zaplatili. Svítili si na práci? Zaplatíte to. Zaplatíte i to, že se údržbář umyl teplou vodou a zaplatíte mu i mýdlo. Zaplatíte za dopravu. Za skladování. Za vytápění obchodu. A tak dále a tak dále. A taky platíte všechny lidi, co s výrobkem manipulovali. A ti lidé? Potřebují penízky na?? Energie. Už to dává smysl? Mít totiž doma zařízení… a nebo mít všude zařízení… v každé továrně a obchodě… na el. energii zdarma… tak kolik peněz, byste vlastně měsíčně potřebovali? Kolik by stály potraviny? Kolik dovolená? Všechno by bylo mnohem levnější. Všechno!!! Doprava zdarma. Potraviny za desetiny ceny. Země čistá a krásná. Topení zdarma. No zkuste se nad tím sami zamyslet. Přijdete na to, že by vám vlastně stačilo pracovat pár hodin v týdnu. A když byste měli tolik času, můžete si vlastně spoustu potravin sami pěstovat, že? Asi chápete jak moc se tohle nehodí těm, co tu chtějí vládnout. Lidé by se totiž vykašlali na nějaké nesmyslné vlády a žili by v komunitách. Duševně by rostli a vychovávali děti. Svět by byl klidnější a harmonický. Proč by taky byly války, když by v podstatě neexistovala chudoba a hlad? Církve to mají stejně spočítané. Nevěřím tomu, že by někdo pozvedl zbraň ve jménu (ani to nechci vyslovit, jak je to odporné a zahanbující) řekněme „církve“. Svět by se od základu změnil. Jen si vzpomeňte. Naši předci s nástupem techniky a technologií měli představu, že nebudou muset pracovat. Tedy určitě ne tolik. A kde jsme? Co se změnilo? Peníze jsou podvod. Už proto, že ani nejsou kryté zlatem. Jsou to jen papírky umožňující manipulaci. Možnost koupit si naši svobodu. Ovšem jen když se dáme. Tesla chtěl elektřinu pro celý svět zdarma a byl tomu blízko. Ale to se nelíbilo velkým společnostem. Ti chtěli dráty a peníze. Tesla uměl el.energii posílat vzduchem. Nepotřeboval vedení. Byl to nadčasový vynálezce. Všechny jeho materiály po jeho smrti zmizely. Do trezorů tajných služeb. Jistěže spoustu z jeho vynálezů využívají, ale my to nemáme vědět. Zeptejte se sami sebe. Chtěli byste pro sebe a pro své děti svět s volnou energií? Já tedy ano. Ale to je jen a jen na nás. Co dělat? No stačí si to přát. Ale kdo chce, může udělat víc. V téhle republice je spousta šikovných hlav a rukou. Stačí si chvíli hrát s magnety a on někdo brzy přijde na to, jak to může fungovat. Zajímejte se o práci Tesly a najdete inspiraci.

 Jde udělat hodně. Stačí otevřít oči… zajímat se a ptát se. A pak se nejspíš začnete hodně divit.

 

   Přeji příjemné probuzení.       Pavel